[HS] Medieval 2 - Kingdoms of Heaven Hotseat (Retrofit) - [ Tur - RP ]
https://drive.google.com/open?id=0B3Yzyf...VZQVmtUMlk - @TurkJedi İspanya 2

Hre2.png
Milan Devletinin göndermiş olduğu elçiyi eli boş göndermeyelim diye sadece ticaret anlaşması yürürlükte olacak şekilde geri gönderdik.Dostum olan Venedik Dükalığına karşı tehditkar söylemler yapmayı bıraktıklarında belki ittifaklığı düşünebiliriz.

Venedik Dükalığına prensesimizi yola çıkardık.Kabul ederlerse prensleri ile evlendirmek isteriz.Böylece aramızda daha kuvvetli bir bağ olur. @GaulTurk

Elçimiz meşgul olduğundan dolayı Fransız Kralının elçisini ülkemize davet ediyoruz.En kısa sürede anlaşmayı sağlamak istiyoruz. @Emprecuss .

İngilizlerin anakaraya çıkması devletimizi hoşnutsuz etmektedir.İngilizlere ada dışına çıkmamalarını, bu karanlık Avrupa topraklarına adım atmamayı öneriyorum. @iberkay

Danimarka Krallığı güneyden toprak alarak bizi tehdit ediyor.En kısa süre içinde aldığınız kadar toprakla kalıp kuzeye çekilmenizi daha fazla güneye inmemenizi (zaten benim topraklarımın sınırına geldinz) talep ediyorum. @Heliaca

(Ortadan büyük devlet seçmenin zararları :P)
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Medieval 2 - Kingdoms of Heaven Hotseat (Retrofit) - [ Tur - RP ] - Yazar: Royal Guard - 09-07-2017, 21:33

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.