[HS] Medieval 2 - Kingdoms of Heaven Hotseat (Retrofit) - [ Tur - RP ]
@Sübaşı olmadı İspanya'yı da çağır yardıma :D.Oradan nasıl gözüküyor bilmiyorum ama benim Fransa ile ordu sayım eşit zaten.Senin ilk getirdiğin orduyu karşılarız, diğer ordular için ne yapacağımı kara kara düşünürken Venedik yardımıyla ne yapsam bilemedim.Gemi spawnlayıp adaya mı çekilsem acaba.Şu an 3 vs 2 oldu hs ve dengesiz, Fransa ve ben uzun süredir savaştığımız için diğer devletlerden güçsüzüz diye tahmin ediyorum istatikler de bunu gösteriyor.Polonya'ya ben geçebileceğimi söyledim ama pek umursayan olmadı sanırım, bakalım William ile direneceğiz, Kaiser'i Fransa topraklarına gömeceğiz, diye bir gaz vereyim kendime.Hayırlısı olsun.Bu arada baştan demiştim ülke gezdirmeyelim bence diye.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Medieval 2 - Kingdoms of Heaven Hotseat (Retrofit) - [ Tur - RP ] - Yazar: iberkay - 21-09-2017, 19:28

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.