Hanedan Oyunu: III.Reich - 30 Mayıs 1945 // Oyun Tamamlandı (Balkon Konuşması)
(16-09-2017, 02:00)napolyon94 :
(16-09-2017, 00:27)Faramir : Bana biraz zaman ver @napolyon94 açıkçası ordu berbat durumda nedeni ise tek bir mareşal elinde tutuyor koskoca orduyu ve ordu ha bire oraya buraya kayıyor savunma mevzileri aşınıyor bu sebeple'de iki ileri bir geri bu orduyu neden ayırıp cephe cephe dağıtmadıysa neyse ayırıyorum bu seferde Sovyetler açıklıktan yararlanıp hatları aşıyor geriye itiliyoruz doğuda ise Sivastopol'den Sovyet ordusu arkamıza düşmüş bilemedim biraz zaman lazım bana.

Koca Cepheyi 3 ordu grubu, 9 orduya bölmüştük, demek ki arada ki bir führer cinnete gelip organizasyonu dağıtmış.

Sorma çıldırıyorum şuan bak Organizasyon berbat onu geçtim Çek askerlerini filanda alıp ordu grubuna eklemişiz bunların hepsi çöp tek yapması gereken liman filan savunmak olan grup bu tarz askerler ki zaten bu sebeple'de bu askerlerin olduğu yerdeki cepheler yarılıyor Sivastopol tarafı boş bırakılmış bir kısım Sovyet askerleri arkamıza düştü bu sebeple'de zaten bunun yanı sıra Marsilya civarında askerlerimiz vardı bizim liman koruyan bunlar bölgeden çekilmiş Amerika çıkarma yaptı kısa bu oyunda Sil baştan Komuta Zincirini baştan oluşturup Cepheyi biraz geriye Çekmekten Başka şansım yok Tek bir adama 187 kişi vermişiz ve ilerlemeyi geçtim cephe habire geri itiliyor ne altyapı kaldırıyor o kadar askeri nede askerler savaşıyor habire oradan oraya geçiyorlar sinirlerim bozuldu o güzelim komuta kademimiz ne hale gelmiş bunu da geçtim koskoca Almanya'nın Berlin ve Polonya civarında bir askeri grubu bile yok adamlar şuan çıkarma yapsa ciddi ciddi Berlin'e kadar alırlar bu hata nasıl yapıldı aklım ermiyor.Hava ve Deniz kuvvetlerine girmek dahi istemiyorum.Kısaca Geri çekilip Orduyu toparlayacağım herhalde bu bölüm aksi takdir de eski sınırlara geri döneriz Sovyetlerle adamların daha 5 milyona yakın nüfusu var.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия

Bu Konudaki Yorumlar
RE: III.Reich - Başladı - Yazar: napolyon94 - 07-07-2017, 14:08
III.Reich - Başladı - Yazar: kenanhan - 07-07-2017, 14:37
III.Reich - Başladı - Yazar: Faramir - 07-07-2017, 15:20
III.Reich - Başladı - Yazar: zencefil - 07-07-2017, 15:30
RE: III.Reich - Başladı - Yazar: napolyon94 - 07-07-2017, 15:33
RE: III.Reich - Başladı - Yazar: İlber Ortaylı - 08-07-2017, 00:24
III.Reich - Başladı - Yazar: Faramir - 08-07-2017, 02:21
RE: III.Reich - Başladı - Yazar: napolyon94 - 08-07-2017, 02:23
Grossdeutschland Yolllarında - Yazar: Feldmarschal - 16-07-2017, 22:44
III.Reich - 1 Eylül 1944 / sıra Faramir' de (Dinyeper Taarruzu) - Yazar: Faramir - 16-09-2017, 02:14

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.