Hikaye: FIRTINA (1v1 Harp Oyunu) - OKW BERLİN - HARP BAŞLIYOR
(21-07-2017, 02:18)İlber Ortaylı : @TR Ace bu adamdan uzak durun sadece bahsettiği taktikten dolayı bile korktum. Ürktüm. Ben bu adamın karşısına çıkmamak için o sovyetken ben tannu tuwa oynarım.

Üzdün :/ @İlber Ortaylı

(21-07-2017, 00:45)Feldmarschal : TR Ace az değilsin kanka naptın sen öyle sonra diyosunki mp oynucak adam kalmıyo e kalmaz tabi :D:D:D

Kanka basit önerilerde buluyoruz yani sende biliyorsun :D @Feldmarschal

Güzel bölümler olmuş barbarossa nasıl gitti bilmiyorum ama benim elit birlik tavsiyemi denedin mi yoksa sadece pas mı geçtin...
Doğuda 1v1 Olayı gereksiz olur bence ABD vs Japondan kasıt ise Japonyanın denizde kazanma şansı yok karadada zaman lazım sadece savaştan sonra sonucu belli bir savaş olur amerika olası çıkartmaları kontrol ettikçe...

Ek Not:Ayrıca çıkartma yapacakmış gibi çıkartma planları oluşturup 1 er tümen verip arkada baskı oluşturabilirsin çıkartma var haberini gördükçe ileriye giderken tereddüt edecektir ilerleyebiliyorsa tabi
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
FIRTINA (1v1 Harp Oyunu) - OKW BERLİN - napolyon94 vs Adm - Yazar: TR Ace - 21-07-2017, 21:18

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.