Anket Başlığı: The Cossacks trailerini rahatsız edici buluyor musunuz?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Evet, rahatsız edici.

27 47.37%
Hayır, rahatsız olmadım.

30 52.63%
Katılımcı sayısı: 57 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Anket:  The Cossacks trailerini rahatsız edici buluyor musunuz?
Tarihi gercekciligine girmeyecegim ancak Turkiye disinda genel anlamda gordugum ve okudugum seylere gore kabul edildigini soyleyebilirim, yani bunu bilip de kalkip Paradox bu isi planlamis bu adamlarin niyeti baska demek gulunc zira Cossacklerin genel kendi icinde ozgurluk/boyun egmeme gibi ovundukleri  ozelliklerini kendilerinin kabul ettigi tarihi bir olayla aciklamalari ve bir yandan da bir gaz/hype havasi olusturmalari bana kalirsa oldukca basarili bir hareket. Benim anlamadigim ise bizim milletin su alinma olayi, yani disardan birisi tarihimizle ilgili bize anlatilmayan bir sey  soylediginde veya bir espri falan yapildiginda hemen bir mudafaa moduna geciliyor, iste ne bileyim sanki bunlarin hepsi ulkemizin ve milletimizin prestijini yok etmek icin yapiliyormus, iste Osmanli zamaninda bunlari egemenligi altina aldi diye simdi onlar boyle yapiyormus veya Muslumaniz o yuzden herkes bize karsi falan.  Yapmayin abi hadi siyasette yine anlarim da Paradox'tan bahsediyoruz yahu, az plazayi takip edenler bile adamlarin az cok kafalarini bilir. Bide Rustur Fransizdir Amerikalidir vs. Bu adamlarla internette oyle dalgalar geciliyor ki ohooo, her seyi boyle ciddiye alsalar zaten...

Not: Cepten yazdim Turkce olarak epey bozuk oldu kb.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: The Cossacks trailerini rahatsız edici buluyor musunuz? - Yazar: ferevon - 20-10-2015, 16:02

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.