Anket Başlığı: The Cossacks trailerini rahatsız edici buluyor musunuz?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Evet, rahatsız edici.

27 47.37%
Hayır, rahatsız olmadım.

30 52.63%
Katılımcı sayısı: 57 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Anket:  The Cossacks trailerini rahatsız edici buluyor musunuz?
(22-10-2015, 22:30)menars : Bence yanlış düşünüyorsun.Hayat çok kısa olduğu için kişi sadece kendini düşünürse dünya bozguncuların olur.Elbette bunları belli bir seviyede tutmak lazım ama insan milletini ve ümmetini kendinin sevdiği kadar severse dünya daha güzel bir yere gelir.Tabi dediğim şey fanatiklik seviyesinde olmamalı her şeyin ortası güzeldir tabiri caizse.

sadece kendinizi düşünün demek istemedim, tam ifade edemedim sanırım kendimi. mutlu olun, eğlenin boş yere germeyin kendinizi demeye çalışıyorum. diğer görüşünüze katılmıyorum. hatta dünyadaki bütün sorun da bu. KENDİ milletinizi ve KENDİ ümmetinizi sevmek.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: The Cossacks trailerini rahatsız edici buluyor musunuz? - Yazar: Mormegil - 22-10-2015, 22:43

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.