[Forum Oyunu] 1945 Paris'e İlerleyiş (Alternatif Hikayedir)
(14-09-2017, 17:45)TR Ace : @Onur34 gözümden kaçmış sayıları düzeltmen lazım birliğindeki düzgün halini yeniden atarsan iyi olur .
Kontrol ediyorum normalde gözümden kaçmış @Sübaşı ilk turu koymadan önce genel bir kontrol yapacaktım zatende gerek yok şuan onur34 dışında galiba herhangi birinde.(Son eklediğim kişilerde de bir sorun yoksa tabi )

Bundan sonra özellik değiştirmenin olmadığını belirterek Turkish lokum dışında kimsenin hava destekçisini kullanmamasına şaşırdım açıkcası ayrıca bütün takımdaki herkes sevilmeyen olarak gene kendisine baya sorun çıkartacak bence. Onun dışında stratejistin doğru seçim olduğunu düşünüyorum bu en basitinden benim oyun stilimde hakkında daha ilk savaştan bir fikir almanız için taktik olayı konusunda daha rahat olacaktır. Onun dışında gerisi size kalmış.
Ahh o halde 100 avcı uçağı olsun yanlış hesap için üzgünüm.Bu arada sevilmeyen ve metrolog'u atabilirmiyim?Sadece Stratejist kalsın.İyi oyunlar.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Forum Oyunu] 1945 Paris'e İlerleyiş (Alternatif Hikayedir) - Yazar: Onur34 - 14-09-2017, 17:56

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.