Hanedan Oyunu: Habsburg Hanedanlığı
Joseph I von Habsburg

Tahta oturduktan sonra dağlık bölgelerden oluşan ülkemin gelişmemişliği dikkatimi çekmişti. Dedelerimin aksine ülkemin gelişimine katkıda bulundum, benim için en önemli şey İmparatorluk'taki refah seviyesiydi. Emirlerimle şehirlerimin gelişimine büyük bir katkıda bulundum.

Görsel

Bu sırada elçilerim bana Savoy Düklüğü'nün kendine ait olmayan bir toprağı işgal ettiğini bildirdiler. Bu kabul edilemezdi. Kutsal Roma İmparatorluğu en küçük düklüğüne kadar bağımsız olmalıydı ve herkes kendi toprağına sahip olmalıydı.

Görsel

Savoy Düklüğü'ne savaş emri verdim ve sapkınlar bir bir yok edildi.

Görsel

Savaş sona ermiş ve her şey olması gerekene varmıştı. Yanında yardıma gelen devletlerden de bağımsız düklükler ilan etmiştik.

Görsel

Her bir şehrimiz Viyana niteliğinde olmalıydı.

Görsel

Rahat durmayan İtalyan düklüğünü yıkıma uğratmalıydık.

Görsel

Milan'dan bir şehir aldık ve rahat durmasını sağladık. Bu arada Polonya tahtına bizim hanedanımızdan bir üye geçmişti. İlişkilerimiz en üst düzeydeydi.

Görsel

Bizim her yardımımıza gelen Fransa, bu sefer kendi yardım istemişti ve hakkı olan topraklar için Britanya'ya savaş açtı.

Görsel

Kısa süren hükümranlığım sona erdi.

Görsel

http://dosya.co/3ti8sdss1pdd/Austria1530_10_26.eu4.html
G0kMNN.png
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Habsburg Hanedanlığı - Yazar: jax61 - 30-10-2015, 01:22
RE: Hanedan : Habsburg Hanedanlığı (Katılım Bekliyoruz) - Yazar: GaulTurk - 09-11-2015, 12:09

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.