Hanedan Oyunu: Habsburg Hanedanlığı
(15-11-2015, 15:51)Duman : Şimdi şeyi merak ediyorum jax 1 reform geçirdi ben 2 reform geçirdim benden sonra gelen Habsburglar niye 0 reform? Macaristan entegre İstanbul başkent yapıldıysa oraya kadar komple HRE'ye eklendi demektir tüm bu otorite çöp mü oldu? Tüm topraklar reformasyondan ötürü -0.12 yerken mi eklendi? Atanızın kemikleri sızlıyor :'(

Hepsini eklemedim sakin ol sadece İstanbul'a koridor yaptım ;P da en fazla 5-6 toprak civarı gibi bişey. Ayrıca 35 tane heretic devlet var alayı hostile durumda. Reform geçirilse ne olacak? Vassal reformu geçirildiği vakit yarısı HRE den çıkacak.  +11 dip rep olmasına rağmen hostile bu devletler. Ki 3 dip rep ile çoğu devlet friendly olabiliyor. Katolik yapılsa bile ilişkiler iyileşmediği sürece sıkıntılar devam edecek.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Habsburg Hanedanlığı - Yazar: jax61 - 30-10-2015, 01:22
RE: Hanedan : Habsburg Hanedanlığı (Katılım Bekliyoruz) - Yazar: Blackwhist - 15-11-2015, 17:43

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.