Günlük: HoI4 - Liderler, Özellikler ve Komuta Güçleri
bence çok güzel değişiklikler olmuş beklediğim bi değişiklikdi ayrıca komutanların özelliklerini kendim seçmek istemiştim ayrıca komuta güçleri konusu çok iyi olmuş ben gayet memnunum ve umutluyum bu yamadan daha çok derinlik getirecek oyuna.

YZ belki Ardenler ormanından gizlenip saldıran alman panzerlerini unutmamıştır :D tabi tam efektif saldırı bonusu alamazsın ama bence YZ nin bir sorunu değil ordan bir saldırı beklemeyenlerin sorunu olabilir kaçımız MP de ormanlardan tank saldırmaz diye düşünüyoruz kaçımız buna göre ayar yapıyoruz frontline çekip bırakıyoruz bu şekilde birlikler dağıtılıyo bencede özellikle MPlerde manuel kullanılması lazım birliklerin zorlanan olursada hiç değilse düşman direnci kırılana kadar en azından manuel oynamayı düşünebilirler sonra frontline çekip hücum planı çizersiniz :)
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
HoI4 - Liderler, Özellikler ve Komuta Güçleri - Yazar: Feldmarschal - 02-12-2017, 10:12

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.