Shogun 2: Fall of the Samurai - Choshu Klanı
(24-02-2019, 01:31)glorfindel : @remember hani yabancı bir metni çevirirsin de özneyi, yüklemi, kelimeleri birbirine karıştırır ya ona benzemiş yazın:D

cok karıştı knk yazılar ama şuan satomou yu komple ele geçirdim knk saatlerce oynuyorum gund  5 6 saat abi şuan yukarıya dogru ilerliyoruz yoto yodo yada şu maviler bitirdim abi ezip ezip gidiyorum cok çektirdiler yıka yıka yara yara gidiyoruz  obama ile aynı sekilde hepsi ile savaşıyorum hepsi ihanet etti yav  şuan 280 300 tura dogru gidiyorum haritanın yarısını aldım dedigim gibi abd ingiltere fransa haritada göremedim en ustte şu sarı kralık var sesleri cıkmıyor ama denizden filolar ile bombalıorlar limanlarımı sorun degil deniz ile işim var ada olmadıkla asker gönderiyorum cunki karadan yurtuyorum 1k asker ile 2 k deviriyorum topcular cok önemli 0 indiriyor duşmanı 2k askeri 5 6 topcu ile 0 kayıp vererek aldım hiç vermedim yani abd ing fransa daha görmedim yukardalar ama dedigim gibi bi gece ansızının gelebiliriz.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Shogun 2: Fall of the Samurai - Choshu Klanı - Yazar: remember - 24-02-2019, 04:25

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.