Arama Sonuçları
Yorum Konuyu Başlatan Forum Yorumlar Okunma Yayınlanan [Artan]
  Konu: EU4 - İmparatorluklarınız
Yorum: RE: EU4 - İmparatorluklarınız

Evet oyunu bitirdim. Haritanın son halini göstermeden önce küllerinden yeniden doğan ancak ben ve Rusya'nın haritadan tekrar sildiği Timur Abi'yi saygıyla anıyoruz. :D Oyunu Great Powelarda 5. sı...
_[Emre]_ Europa Universalis IV 4,464 870,621 30-08-2018, 02:19

Bu seferde Karaman alıp Memlük ve Osman arasına tampon bölge oluşturdum. Aynı anda 2'siyle birden müttefik olmayı başardım. Bu sefer Osman'ı tamamen Anadolu'dan uzak tuttum. Ben böyle bir şey yapıncad...
_[Emre]_ Europa Universalis IV 4,464 870,621 28-08-2018, 20:51

Osman earlyde çok denedi beni vassalllamayı ticaretime el koymayı. :D Ben ısrarla geri çevirmeye devam ettikten sonra adamın içinde kasıla kasıla geliştim. 1618'dede eli saldım. Zira Osman'ın müttefik...
_[Emre]_ Europa Universalis IV 4,464 870,621 25-08-2018, 01:47

Köylü Ramazan'ı ticarethaneye çevirdik. :D Altta gördüğünüz parayı aldığım sırada gemiler hariç her şey açıktı. Osmanlı baya bir vassal almak için uğraştı ama güzel parmağımda oynattım. :D Zaten Osman...
_[Emre]_ Europa Universalis IV 4,464 870,621 25-08-2018, 01:04

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.