Arama Sonuçları
Yorum Konuyu Başlatan Forum Yorumlar Okunma Yayınlanan [Artan]
  Konu: Öldükten sonra toprak,para ve asker kaybetme hk. (yardım)
Yorum: Öldükten sonra toprak,para ve asker kaybetme hk. (...

Eğitim odağından ilerle ve sağlık odağında ölüme 1 yıl kala sana haber veren bir seçenek var onu aç ondan sonrası basit. 1 yıl kala uyarı gelir Azrail ensene üflüyor diye sende bakarsın veletlere hang...
birisi Crusader Kings III 8 2,258 09-11-2020, 19:23
  Konu: En İdeal Antlaşma
Yorum: En İdeal Antlaşma

GH çok oynadım ve ilk savaş sonunda hep felç kaldı moskof. Ezbere şöyle ki : Önce Ryazan saldır (Moskova, Polonya garanti falan atmışsa dön başa :D) Tver falan allyı varsa onu yen vasalla, Ryazan full...
birisi Europa Universalis IV 7 1,219 24-02-2020, 22:53
  Konu: EU4 - Multiplayer: Kasım 2019
Yorum: EU4 - Multiplayer: Kasım 2019

Ulu Afrika Sultanının bu biçare çağrısını duyan Bengal Körfezinin Hindu Kralı '' Osmanoğlunun Arabistanda ne işi var?Nereye kadar büyüyecek bu Osmanlı? Arap yarımadasını ele geçiren yarın Hindistana ...
birisi EU4: Multiplayer 293 31,106 12-12-2019, 23:37
  Konu: EU4 - Multiplayer / Temmuz [İPTAL]
Yorum: EU4 - Multiplayer / Temmuz

Yanlış anlama ama eleştirilen discord, arkadaş topluluğu mp leri bile full DLC oynanırken bu denli nizami bir foruma eksik DLC ile multi kurmaya utanmadın mı hele ki devam eden bir mp varken ?
birisi EU4: Multiplayer 6 1,266 08-07-2019, 23:25
  Konu: EU4 - İmparatorluklarınız
Yorum: EU4 - İmparatorluklarınız

Tüccarların göz kanatıyor bence bir rehber falan oku :)
birisi Europa Universalis IV 4,471 884,006 30-03-2019, 00:45

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.