Arama Sonuçları
Yorum Konuyu Başlatan Forum Yorumlar Okunma Yayınlanan [Artan]
  Konu: Agresif oynayış için taktik paylaşımı
Yorum: Agresif oynayış için taktik paylaşımı

Agresif oynamak icin illa kole oynamak gerekmiyor (oyundaki en etkili buildlerden biri koleci ama olsun). Oyundaki en onemli sey nufus ama en onemli kaynak ise teknoloji. Verimli hizki teknoloji ile e...
yafeshan Stellaris 4 816 20-01-2021, 19:58
  Konu: Agresif oynayış için taktik paylaşımı
Yorum: Agresif oynayış için taktik paylaşımı

Temel işlerde çalışıyorlarsa ya basit köledirler -ki yüksek ihtimalle öyle- ya da ölene kadar çalışma kamplarında çalıştırıyorsundur. Önerim ele geçirdiğin nüfus kendi ırkınla aynı tür iklimde yaşıyor...
Onur34 Stellaris 4 816 20-01-2021, 17:49
  Konu: Başarım kazanamıyorum.
Yorum: Başarım kazanamıyorum.

Türkçe yama checksum'ı değiştirdiği için başarım almak mümkün değil.
Yukare Crusader Kings III 4 1,996 01-01-2021, 14:45
  Konu: Başarım kazanamıyorum.
Yorum: Başarım kazanamıyorum.

Oyunda arayüzü etkileyen modlar dahil olmak üzere çoğu mod Ironman modunu bozuyor. Bu yüzden evet, Türkçe Yama ile başarım alamıyorsunuz.
PCOyun Crusader Kings III 4 1,996 01-01-2021, 14:45
  Konu: Teknoloji ve Nüfus
Yorum: Teknoloji ve Nüfus

Küratör bir anklav çeşidi. Harita bağımsız olarak takılan şubeleri var. Para karşılığı sana bonuslar veriyor. Yüksek level adamları gerekliyse anomalide değilse araştırmada kullan. Araştırma bonusu de...
altnkurt Stellaris 4 657 01-06-2020, 12:27
  Konu: Teknoloji ve Nüfus
Yorum: Teknoloji ve Nüfus

reddga : (01-06-2020, 12:12) -- Küratör ne oluyor? Ayrıca yüksek level bilim adamlarını nerede kullanayım? Araştırmacıyla araştırma bonusuna örnek verebilir misin? -- Küratorler galakside rastgele ...
Selene Stellaris 4 657 01-06-2020, 12:25

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.