Aksiyon: Hades
Forumdaki Olimpos tanrılarından yardım talep ediyorum. Hades'in zayıf olduğu bir build var mı? İkinci aşamasını geçemiyorum bir de bu nectarları hediye ederek companion kazanılıyormuş sanırım Hades için en iyi tercih hangisi? 5 tane biriktirdim boşa harcamak istemiyorum.
Ara
Companionlari son bossta kullanmak en iyis o yuzden bence Bouldy veya Skelly yi acmak guzel bence. Buildler hakkinda birsey diyemeyecegim, oyle asiri gucsuz bir build yok, zaten ikinci yeri gecemiyorsan bence buildden ziyade, ayna upgradelerini yapmadigin icindir.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(15-09-2021, 19:45)Rzenma : Forumdaki Olimpos tanrılarından yardım talep ediyorum. Hades'in zayıf olduğu bir build var mı? İkinci aşamasını geçemiyorum bir de bu nectarları hediye ederek companion kazanılıyormuş sanırım Hades için en iyi tercih hangisi? 5 tane biriktirdim boşa harcamak istemiyorum.

Tüfekte special upgrade yapınca %300 vuran ama alan içinde kalırsan sana da hasar veren bi özellik vardı. Güzel special bonusları da alırsan baya OP bir build oluyor. Hadesi çok kolay mağlup etmiştim bununla.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hades en kolay Demeter 'in cast buildi ile yeniliyor. Buzları yerleştirip etrafta hoplayıp zıplayın kendi başına ölüyor hades.
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(16-09-2021, 17:31)Aeschyli : Hades en kolay Demeter 'in cast buildi ile yeniliyor. Buzları yerleştirip etrafta hoplayıp zıplayın kendi başına ölüyor hades.

Bu build bulunabilecek en kolay build bence de. Geze geze bile bitirebilirsin oyun. Bir de buna benzer Zeus buildi var, cast'ler düştüğü yerlere düzenli olarak yıldırım vuruyor.
[+] 1 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sonunda Hades'i yendim. Ben bu oyunu oynarım yine arasıra. Bu kadar güzel bir oyun beklemiyordum.

unknown.png?width=1202&height=676
Ara
Ben de baya denemeden sonra bir kere yenebildim sonrasinda noluyor zorluk seviyesi mi artiyor hikaye devam ediyor sanirim
Ara
Crystal Beam baya oyunun easy moduymuş. Silahlara harcadığımız titan bloodları geri alamıyormuyuz. Hepsini kalkana verdim keşke geri alabilseydim.

unknown.png?width=960&height=540
Ara
Oyunun hikayesini baştan sona bitirmiştim, atmosfer güzel çizimler iyi ama oyunda aksiyon kısmını çok başarılı bulmadım beni tatmin etmedi.
Böyle yağ gibi akıyorum diyemedim. Tanımlaması zor bir durum.

İşin garip yanı oyunu başarımlarını fulleyecek kadar da oynadım. Umarım yeni başarım eklemezler tekrar dönüp oynamak istemiyorum.
Ara
Hevesle aldım ama 2 saat oynayıp kenara bıraktım. Dead Cells bundan iki kalibre daha iyi.
logh%2B01.gif
Ara
Bu hades çok kolaymış ya ölüm haklarımı bile harcayamadı daha zor bir rakip yok mu oyunda? Bu companion görevlerini nereden görebiliriz bazı npclerin ilişkilerini fulledim ama görev verdilerse bile hatırlamıyorum. Sanırım Demeter bir şey yapmamı istemişti.

unknown.png
Ara
Görsel

PS4 versiyonunda ekranda çıkan tanrıya göre kontrolcüde farklı bir renk yanıyormuş. Sanırım kontrolcüyü bilgisayara bağlayarak oynadığınızda da oluyor.
IbnE9P2.gif
[+] 3 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3. boss'u geçemiyorum bir türlü herhangi bir tavsiyeniz var mıdır acaba ?
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
(30-09-2022, 00:23)Ahrep : 3. boss'u geçemiyorum bir türlü herhangi bir tavsiyeniz var mıdır acaba ?

Theseus'a mümkün mertebe hasar vermeden ilk başta Minatour'u öldürmek gerek. Theseus'un canı azalınca başa çıkması zor bir saldırı salvosu yapıyor sürekli. Minatour'u öldürürken Theseus'un oklarına dikkat etmek gerek, bolca dash atılarak kurtulunabilir. Minatour'a hasar verdikten sonra üstüne koşarken ters çapraza dash atarak onun bir yere toslamasını bekleyeceksiniz. Sonra kısa bi stun yiyor, o sırada Allah ne verdiyse.

Minatour öldükten sonra Theseus kolay lokma. Canı azalınca meteor yağdırmaya başlaması sıkıntı. Her salvoda ara veriyor. Saldırı devam ederken arenayı tek yönde tavaf ediyoruz, ara verdiği an seri saldırı. Bu şekilde ikisi de kesilebilir.
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Firmadan o kadar beklemiyordum ki devam oyunu yapmasını görünce scam linki sandım.

youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geçenlerde başladım. Oyun abartıldığı kadar varmış. Dead Cells'ten kolay olması da ayrı artı.
Ara
İkinci oyunu çıkmadan artık oynayım diyerek bugün başladım. Görsel olarak 10 numara.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok güzel oyundur. Geçen sene bitirmiş, üzerine tüm başarımları da toplamıştım. Normalde böyle tekrar oynamaya dayalı oyunları sevmem ama oyunun size sunduğu kombinasyon yelpazesi, rastgeleliğin güzel ayarlanması vs. derken işten çıktığım gibi başına oturur, yatana kadar da kalkmazdım. Öyle kaliteli bir oyun yapmışlar. Devamını da dört gözle bekliyorum tabii ki.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-01-2021, 13:56)reddga : Oyunu bugün istek listeme ekledim. Oradan oyunun inceleme yüzdesine bakınca %99 olumlu olduğunu görmek bayağı şaşırttı. Oyunun sayfasında %98 gözüküyor o yüzden büyük ihtimalle orası doğru değil veya belki de anlık olarak %99 oldu. Ne olursa olsun 100,000+ incelemeye sahip bir oyunun %99 olumlu olduğu ilk defa görüyorum.

unknown.png

Oyunla ilgili her şey aşırı iyi. Zamanında şu yukarıda yaptığım iletiyi şimdi daha iyi anlıyorum. İlgi çekici bir hikayesi bile var ya, resmen 10/10 bir oyun. Keşke Risk of Rain 2'de de bu tarz bir hikaye olsaymış dedirtti.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Sonunda kaçabildim. Son boss'da gereksiz zorlandım.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.