Aksiyon: Overwatch 2
Oyun bazı ekran kartlarında sürekli donuyor. Ben de bu durumdan muzdaripim umarım en kısa zamanda çözerler. Bu sorunu çözmem için önerebileceğiniz bir şey var mı?
Ara
Özellikle belli ekran kartlarında sıkıntı yaşandığı ile alakalı bir yazı göremedim. Grafik ayarlarını düşürmek, sürücüleri güncellemek ya da arkaplan uygulamalarını kapamak gibi şeyleri denediniz mi?
WhaW8Am.gif
Ara
(08-10-2022, 17:05)PCOyun : Özellikle belli ekran kartlarında sıkıntı yaşandığı ile alakalı bir yazı göremedim. Grafik ayarlarını düşürmek, sürücüleri güncellemek ya da arkaplan uygulamalarını kapamak gibi şeyleri denediniz mi?

''The crashing and freezing issues seem to be almost exclusive to older graphics cards like Nvidia GTX 1050ti and GTX 660 so it's highly likely that this is a problem on Blizzard's end, who will need to patch it in order to make the game work as intended.''

Sitede bahsedilen çözüm yollarını denememe rağmen hala bir gelişme olmadı. Grafik ayarlarımın yüksek olmasıyla alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü fpsim gayet iyi.
Ara
Ben de 1050ti kullanıyorum fakat bu tarz bir sorun yaşamadım. Sunucu kaynaklı bağlantı kopması gibi şeyler yaşanıyordu fakat bunun ekran kartıyla alakalı olduğunu sanmıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
(08-10-2022, 19:39)PCOyun : Ben de 1050ti kullanıyorum fakat bu tarz bir sorun yaşamadım. Sunucu kaynaklı bağlantı kopması gibi şeyler yaşanıyordu fakat bunun ekran kartıyla alakalı olduğunu sanmıyorum.

Ayarlarını paylaşır mısın?
Ara
Oyunu Borderless Windowed almak dışında hiçbir ayarı ellemedim:

Screenshot_7.png
Screenshot_8.png
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
2019'daki tanıtıldığı şekildeki PvE modu iptal olmuş. Çok daha basit bir PvE modu olacakmış, önceden karakter geliştirilen, yeni yetenekler açılan derinliği olan bir PvE modu olacaktı fakat onun yerine normal oyunun co-op oynanan versiyonu gibi bir hikaye modu olacakmış, her sezon farklı görevler gelebilecekmiş. Aşağıdaki videonun 41. dakikasından sonra detaylara ulaşılabilir.

WhaW8Am.gif
Ara
Prime Gaming üizerinden Yaz Diva kostümü alınabiliyor.
WhaW8Am.gif
Ara
PVE modu da yattığına göre bu oyundan hiç umudum kalmadı.
tTRiYax.png
Ara
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.