Dizi: House of the Dragon (2022)
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Zaman atlaması gelecek bölümden sonraymış, bu nedenle de 5. bölüm genç aktörleri göreceğimiz son bölüm olacak.
Ara
Her bölüm bir öncekinden daha iyi resmen.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Su diziyle rings of power garabetini karsilastiriyorlar ya cok gülüyorum.

5. Bölüm guzeldi yine. Kitaba ne kadar bagli olup olmadigini bilmiyorum ama kimsenin umurunda olduğunu sanmıyorum. Her me kadar halen GoT ekmegini yiyor olsa da bu boslukta iyi gidiyor
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şuana kadar yayınlanan bölümlerin en iyisiydi. Keşke karakterlerin genç hallerini biraz daha görebilseydik.
Ara
Ara
Velaryon'un kızının genç halini oynayan oyuncuyu sadece bu bölümde görüyor olmamız üzdü

f9c04c226a132a2ad66708c2a0d7b521d227f2f8.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5. bölümü bugün bitirdim. İlk 3 bölüm 7 puan civarında giderken 4. bölüm 5 puana düştü gözümde. 5. bölüm daha iyiydi, 8'i hak ediyor.
Ara
Bu dizi bana Got 1-4 sezonlar değilde daha çok 5-7.sezonların tadını veriyor. Got ilk sezonlarda her bir ölümün değeri ve sonuçları vardı her bir entrika çok iyi işlenmiş ve bir yere bağlanıyordu ama altıncı sezonda mesela sırf öldürdük bak olay oldu demek seviyesine çok yaklaşmıştı. Dramalar entrikalarda o kadar derin değildi. Dizinin sadece targaryen pov takip edip bölümler arasında yıllar atlamasınında etkisi var. Got'un zirvede olduğu zamanlara hiç yaklaşamayacak gibi bir düşünce var bende ama bu demek değil ki kötü dizi yine iyi televizyon işleri arasında.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Bölümde hoşuma giden bayağı bir şey vardı.

WhaW8Am.gif
Ara
Sadece bir bölümde bu kadar çok olay olması ve iki sahne arasında bile aylarca zaman atlaması olması bayağı sıkıntı bence. All over the place idi bölüm.

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
[+] 1 üye SchrödingersCat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(26-09-2022, 16:33)cemal :

WhaW8Am.gif
Ara
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.