En İyi Batman PC Oyunu Hanisi?
Cadılar Bayramı indirimleri gelmişken istek listemde bulunan Batman oyunlarından bir tanesini almayı düşünüyorum arkadaşlar.

Sizce hangisini almalıyım?

Batman: Arkham City - Game of the Year Edition

Batman™: Arkham Origins

Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition
G0kMNN.png
Ara
Arkham Asylum oynamıştım bayağı kaliteli bir oyun. Ama diğer oyunlar hakkında bir fikrim yok ne yazık ki :/.
Ara
İsimleri bile nerdeyse aynı olacakmış. Bir tanesini almak çok kafa karıştırıyor. Arkham Origins'i deneme fırsatı bulmuştum baya da beğenmiştim ama diğer ikisini beğenenler daha çok gibi duruyor :roll:
G0kMNN.png
Ara
Oyunun hikayesi var. Daha iyi anlayabilmen ve daha çok zevk alabilmen için "Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition" dan başlamanı öneririm ama "Batman: Arkham City - Game of the Year Edition" en iyi olanı (oynanış ve hikaye) .
Ara
Evet, bunu duymuştum. Eğer 3 oyun birbiriyle ilgiliyse tabiki de 1. oyunu almak en mantıklısı olur. Büyük ihtimalle Arkham Asylum alacağım.
G0kMNN.png
Ara
VEd0Lq.gif
Ara
Mizah seviyene hayran kaldık.
G0kMNN.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.