Fps Sorunu
three kingdoms da 50 - 80 fps alıyorum ekran kartım rtx 3060 normal mi bu işlemcimde amd ryzen 5 5500
Ara
Zamanında gtx 1060, i7 8750h laptop ile oynadığım bir oyundu o yüzden çok normal gelmedi. Tabi her ayarı fulllemiyordum ben. Her ayarı sona çekiyorsan işlemci kaynaklı darlanman mümkün olabilir.Total war oyunları işlemci isteyen oyunlar ve işlemcin muhtemelen ekran kartına yetişemiyor.
youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
Ara
(12-05-2024, 21:44)Aeschyli : Zamanında gtx 1060, i7 8750h laptop ile oynadığım bir oyundu o yüzden çok normal gelmedi. Tabi her ayarı fulllemiyordum ben. Her ayarı sona çekiyorsan işlemci kaynaklı darlanman mümkün olabilir.Total war oyunları işlemci isteyen oyunlar ve işlemcin muhtemelen ekran kartına yetişemiyor.

yüksek ayarlarda oynuyorum dediğim fpsler harita üzerinde alıyorum savaşlarda 90 - 100 arası alıyorum bazen daha fazla sence ortalama kaç fps almam lazım bide bunun çözümü sadece işlemciyimi değiştirmek
Ara
Fps değerin gayet iyi parça değişimi yapmana gerek yok. 60 altına düşmediği sürece oyun kasmaz. CS, LOL vs gibi oyunlarda daha yüksek fps'leri görmek avantaj kazandırabilir ama singleplayer oyunlar için 60 fps gayet yeterli bir değer.
youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
Ara
(13-05-2024, 15:56)Aeschyli : Fps değerin gayet iyi  parça değişimi yapmana gerek yok. 60 altına düşmediği sürece oyun kasmaz.  CS, LOL vs gibi oyunlarda daha yüksek fps'leri görmek avantaj kazandırabilir ama singleplayer oyunlar için  60 fps gayet yeterli bir değer.

teşekkür ederim
[+] 1 üye Ottomans58 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.