Kore Savaşı 1950-1953 Roleplay
Nereden buldun bu haritayı ?
Ara
(07-05-2017, 12:44)PashaZade : Nereden buldun bu haritayı ?

https://forum.strategyturk.com/konu-boya...+haritalar
giphy.gif
Ara
JagpnJ.png
Üstünde plan yapabileceğiniz basit bir map.

Not: yanları bilerek boş bıraktım not bırakabilirsiniz.
Özelden plan yapabilirsiniz.
Ara
C şıkkını seçiyorum
Ya istiklâl, ya ölüm !

-Mustafa Kemal Atatürk
Ara
(06-05-2017, 23:49)Europa Turk : Feldmarschal veremeyiz
kilical12333 yer kalmadı ama olabileceğin şeyler:
-Milletvekili
-Bir köy halkının lideri

Ver köylüleri köylü milletin efendisidir sonuçta :D
Ara
Jiko köyünün kontrolü sende ancak yinede Güney Kore'ye ait ancak elinde 500 asker bulunuyor teknolojiler düşük tüffek ancak buluyorlar ancak gıda alanında bonuslusun.
Ara
tamamdır ben Jikolularla takılayım :D
Ara
Ancakkkk jiko da Güney Kore himayesi altında ayrı bir yer değil yani
Ara
(07-05-2017, 18:43)Feldmarschal : tamamdır  ben Jikolularla takılayım :D

Jikoda güzel köymüş.Tam savaş hattının ortasında :)
Ara
D şıkkını seçiyorum.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
(07-05-2017, 18:26)Europa Turk : Jiko köyünün kontrolü sende ancak yinede Güney Kore'ye ait ancak elinde 500 asker bulunuyor teknolojiler düşük tüffek ancak buluyorlar ancak gıda alanında bonuslusun.

Şimdi jiko köyü kılıcal'ın mı yoksa feldmarshall'ın mı? Yada köy kılıcal'ın ama feldmarshall himayesinde mi? Biraz açarsan güzel olur.
Ara
herkes seçti devam
giphy.gif
Ara
(07-05-2017, 22:39)chatlaks14 :
(07-05-2017, 18:26)Europa Turk : Jiko köyünün kontrolü sende ancak yinede Güney Kore'ye ait ancak elinde 500 asker bulunuyor teknolojiler düşük tüffek ancak buluyorlar ancak gıda alanında bonuslusun.

Şimdi jiko köyü kılıcal'ın mı yoksa feldmarshall'ın mı? Yada köy kılıcal'ın ama feldmarshall himayesinde mi? Biraz açarsan güzel olur.

Jiko benim köylülerle kız alıp vericez savaş bitince köy muhtarının sözü var Jiko fahri başkanıyım :D
Ara
Site kurdum onla ilgileniyorum.. Akşama gelecek.
Ara
Beyler cenazem var kb yın akşama yetişirsem olabilir takibi bırakmayın en geç yarın gelecek.
Ara
(08-05-2017, 18:07)Europa Turk : Beyler cenazem var kb yın akşama yetişirsem olabilir takibi bırakmayın en geç yarın gelecek.

Başın sağolsun.
Ara
Başın sağolsun dostum.
Ara
(08-05-2017, 18:07)Europa Turk : Beyler cenazem var kb yın akşama yetişirsem olabilir takibi bırakmayın en geç yarın gelecek.

Başın sağolsun çok acele etme o zmn biz bekleriz :frown:
giphy.gif
Ara
Başın sağolsun. Bu arada feldmarschall savaşı kazanalım sana köyden kız ayarlayacağım
Ara
Ne köymüş be arkadaş...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.