RYO: Starfield
Starfield_SFHero_Date.jpg

Bethesda studios tarafından geliştirilen rol yapma oyunu. Xbox/Pc exclusive olarak çıkıyor.

Çıkış Tarihi: 3 Mart 2023

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Eski halinin hayaleti bile kalmamis Bethesda'nin bu yeni oyunu en kucuk bir beklentim bile yok. Son yillardaki performanslari icler acisi. Keske lisans haklarini verseler de Obsidian adam gibi birsey cikarsa
Ara
Starfield'da 300 ses sanatçısının seslendirdiği 150 bin line of dialogue olacakmış diğer bethesda oyunları ile kıyaslama

Starfield has more than twice as many dialogue lines as Skyrim | GamesRadar+
jjwi718lunq71.png

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(30-09-2021, 23:02)yafeshan : Eski halinin hayaleti bile kalmamis Bethesda'nin bu yeni oyunu en kucuk bir beklentim bile yok. Son yillardaki performanslari icler acisi. Keske lisans haklarini verseler de Obsidian adam gibi birsey cikarsa
Fallout'u verseler de kurtulsak. Bu arada Obsidian'da bu aralar uzay oyunu olarak Outer Worlds 2'yi geliştiriyor.
Ara
Türkçe altyazılı

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Saydıkları gruplara katılabiliriz umarım. Öyle seni görür görmez saldırma gibi kolaya kaçmazlar.
Ara
Ara
Ara
Starfield baş tasarım ve yazarı Emil Pagliarulo oyun için oyuncular akıllarını kaybedecek dedi. Bethesda iddialı gibi bakalım.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Ara
dd326a7b-b447-403c-92e8-2af501ad1bea.jpg
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bethesda'ya güvenip git gide sarsılıyor. Patlayacak diye bakıyorum umarım yanılırım.
Ara
Gerekirse 3 yıl daha ertelesinler; ama sağlam bir şekilde çıksın. Geliştiricileri dar boğaza sokup oyundan kısmasınlar. Cyberpunk 2077 gibi eksik çıkmasın. Cyberpunk 2077'yi keyifle ilk çıktığında bitirdim nispeten sorun yaşamadım; ama oyun RPG yönünden çok eksikti. O kadar gereksiz hype yaptırıp oyunu erken çıkartmaya çalıştıkları için çok efsane olabilecek bir oyunu kaybettik.
Ara
Cyberpunk 8 yıl sonra çıktı yalnız ama bu Bethesda üstelik artık Microsoft'un mali desteğine sahipler gerçi Bethesda'nın son icraatlarından sonra(4 ve 76) güven kalmadı.
Ara
Sızdırılan yeni ekran görüntüsü.

41e40c70-b6f1-453d-bb0f-73b66086e0f6.jpg
Ara
Oynanış videosu geldi

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Silah oynanışı kötü duruyor ama gemi vs. sayesinde kendini oynatacak gibi.
Ara
Silah "oynanışı" demek mümkün değil ama geri kalan kısımları da çok falso durmuyor, ben de bir şans veririm.
WhaW8Am.gif
Ara
Fallout 4'den yerleşim yerleri olayını almışlar bu oyuna daha çok gitmiş bence. Kendi gemimizi yapmak onu sürmek uzay savaşlarına girmek birde 1000 tane keşfedilecek gezegen. Karakter yaratma ekranıda güzeldi ama rpg öğelerine fazla girmediler. Eğer o da başarılı olursa goty geliyor demektir ve şimdiye kadar Bethesda eleştirilerim son bulabilir. NPC'lerin tasarımları falan bana Outer Worlds havası verdi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.