Steam
haftanın oratsındaki inidirmler rastgele

çoğu zaman için ubisoftun özel bi etkinliği varsa o hafta her yerde ubişsoft oyunları indirime girer
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Evet sezonluk indirimlerde mümkün olan tüm indirimler ilk dakikadan itibaren geçerli oluyor ve aynı dönem içerisinde hiç değişmiyor. Bundan yıllar evvel "Flash Sale" sistemi kullanılırken farklı bir durum söz konusuydu fakat 6-7 yıldır indirim sistemi sabit.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steam istatistiklerine göre en başarılı servis sağlayıcı TürkNet. National academic network sanırım üniversitelerin interneti.

unknown.png

Dünya çapında çok satanlar listesinde Cyberpunk 2077 ilk sıraya yükseldi.

unknown.png?width=549&height=676

Oyunun karışık olan incelemeleri olumluya dönmüş. Steam incelemeleri olumlu yönde değişen bir diğer oyun No Man Sky. Son incelemeler ''son derece olumlu'' seviyesine yükseldi gamepassde olan bu oyunu denemeyi düşünüyorum açıkcası.

unknown.png

unknown.png

Acar muhabiriniz Rzenma Steam'den bildirdi.
[+] 6 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cyberpunk şaşırttı.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben halen daha Cyberpunk dlclerini bekliyorum yoksa 4-5 kere daha oyunu bitirmiştim, güzel oyundu.
İncelemelerin olumluya dönmesine de sevindim, iyi olmuş.
Ara
Steam Çin'de yasaklanmış. Bu yılın başında az sayıda oyuna sahip Çin versiyonu çıkmıştı, o yasaklanmamış.
Ara
Çin şaşırtmıyor.
Ara
Hem iyi hem kötü haber aslında. Oyunlara bulaşan Çinli hileciler azalabilir ama yine de yazık adamlara.
Ara
(25-12-2021, 11:51)yafeshan : Hem iyi hem kötü haber aslında. Oyunlara bulaşan Çinli hileciler azalabilir ama yine de yazık adamlara.
bu hilecilerden kurtulmak guzel olacak beni tf 2 den soğutmuştular
Ara
steam iade işlemleri ne zaman onaylanır bir oyun aldım ama kurduğun ve çalıştırdığım zaman hata verdiği için iade ettim ama onaylanmıyor
Ara
(27-12-2021, 19:41)baywatch06 : steam iade işlemleri ne zaman onaylanır bir oyun aldım ama kurduğun ve çalıştırdığım zaman hata verdiği için iade ettim ama onaylanmıyor

Ben yolladığımda genelde bi hafta içerisinde para iade ediliyordu
Space-Background.gif
Ara
yok para iadesi değil iadeyi onaylama işleminden bahsediyorum normalde 2 saate onaylarlardı ama saatlerdir onaylamadılar
Ara
(27-12-2021, 20:17)baywatch06 : yok para iadesi değil iadeyi onaylama işleminden bahsediyorum normalde 2 saate onaylarlardı ama saatlerdir onaylamadılar

Yaz/Kış indirim dönemlerde, yoğunluktan dolayı onaylama işi fazladan birkaç saat uzayabiliyor.
Ayrıca parola değişikliği ya da hesabının güvenlik ayarlarıyla ilgili değişiklikler vs. yaptıysan 1 haftayı bulabiliyor.
Ara
Benim en yakın şu ana kadar 3 gün oldu. Bir saat falan daha hiç görmedim duymadım.
Ara
bilgilendirdiginiz için teşekkür ediyorum
Ara
Bazı koleksiyon kartlarımı satışa çıkarttım. 0,81 ₺'ye satışa koyduğum kart satılmamış fakat kartın satış grafiğini incelediğimde iki gün önce 0,82 ₺'den 5 tane satıldığını gördüm. Ben daha ucuza koymuşken pahalı olan nasıl satılabiliyor? Kartı alacağımız kişiyi özel olarak seçemiyoruz diye biliyordum.
Ara
Kartın piyasası düne göre düşmüş demek ki. Sen de düştüğünde hala yüksekten satmaya çalışıyosan satamazsın doğal olarak. İster bekle ister fiyat düş.
Sic Parvis Magna
Ara
(10-02-2022, 14:58)altnkurt : Kartın piyasası düne göre düşmüş demek ki. Sen de düştüğünde hala yüksekten satmaya çalışıyosan satamazsın doğal olarak. İster bekle ister fiyat düş.

Kartı satışa çıkaralı neredeyse 2 hafta oldu aslında. İşin garibi 23 farklı kartı satıyorum. Diğerlerini de kontrol ettim çoğunda aynı durum var. Kartlarımı da satış listesinde görebiliyorum.

Herhangi bir bloke vs.mi var diye kontrol etmek için bir tanesini çok ucuza koydum az önce, anında satıldı.
Ara
Satış fiyatları hep dalgalı olur. Sen üst limitten koyduğunda sana sıra gelmeden alımlar düşebilir. 2 ₺den koydun ama 2₺ den koyan 30 kart var, alan 5 kişi seninki alınmayabilir. Fiyat azaldıkça alan sayısı artar. Pahalıdan satmak şans işi, alt limitten satarsan da çok kısa sürede satılabilir.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ayrıca satın alırken kimden alacağını seçebiliyorsun.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.