Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: EU4 - İlginç Görüntüler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Orası da Greek olduğu için olmuş.
Bu olayı çok sık gördüm pek ilginç gelmedi.
Biliyorum bu tür olaylar normalde ülkenin ismide Trabzon olunca insana ister istemez komik geliyor :D
trabzon şehri ve caffa şehri pontic kültürü. trabzonda doğmayan trabzon caffada ortaya çıkabiliyor.
dXlYzV.jpg

#TRUMP1778
rEvYba.jpg
Benim için baya ilginç bir görüntü  genelde 1 3 1 heir gelirken 6 6 5 geldi sonra Ahmet I gain 1 mil skill dedi ve 6 6 6 oldu
göç etmiştir korkudan

bi dakika yanlışlıkla eski şeyi almadım dimi aldıysam benim için facepalm

yourumu silin
lER3jr.jpg

portekizin aklı karışmış .. aldığı ilk idea religious :S

VERPav.jpg

sen gel 1475 e kadar hiç teknoloji artırma, batılılaş . sonra da dünyanın teknolojide en ileri ülkesi ol.. bu ai başka ai..çözüm şart.

hele bu kampanyada bir de bi savaş yaptık ki sormayın. ben osmanlıya memlük savaşına yardıma giderken portekiz saldırdı. osman abimiz tüm ordusunu mısırda unutup savaşıma ordu sokmadı.haliyle feci ezildik :)

neyse ki sonradan fransanın iberyaya akmasıyla sunumumuzu yaptık portekize :)
bize böyle soylar ile gel johan  :P

rEaW0z.jpg
Istanbulewa da bir şey göremiyorum zaten 1444 de Air'in başındaki hanedan, tarihi gerçekliğini bilemem ama oyunda öyle.
1721-europe-png.210555
Aragon Ispanya yi niye kurmamis?
Johan bilir :D
Oyunda normal hiçbir şey yok. Delhi, Bulgaristan...
(01-08-2016, 02:03)Blackwhist : [ -> ]Suriyelilere vatandaşlık verilirse; 

Eskilerden..
İbretlikti.
gaulturkun oyunda normal olan hiç birşey yok valla ..o ne öyle..
(09-10-2016, 02:01)PiriReis : [ -> ]Aragon Ispanya yi niye kurmamis?
Bu haritada aklına takılan bu mu sadece ? :joy:
yani ona bakarsan burgundy de fransa kurabiliyor kurmamış da resmen oyun tarihe zıt bir oyun oldu .. böylesi daha hoş görünüyor. osmanlı trabzonda yaşıyor felan :D