Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: HOI4 - Türkçe Yama Çalışması V5.8 Yayınlandı!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Orjinal için çalışır mı ?
Orijinalde çalışır.

Maalesef pc den girseniz daha rahat olurdu. Sizi de uğraştırmak istemiyorum telefondan. Ayrıca başka programlarla düzenleyince doysa bozulabiliyor da.
(30-10-2016, 23:00)Fatihtr : [ -> ]Orijinalde çalışır.

Maalesef pc den girseniz daha rahat olurdu. Sizi de uğraştırmak istemiyorum telefondan. Ayrıca başka programlarla düzenleyince doysa bozulabiliyor da.

Bak şöyle olacak.

Ekran görüntüsünde Almanya nın tarihi yazısı çevirilmemişti ben onu kağıda çevirip sonra mesaj olarak sana yazacağım özelden sende ekleyeceksin oyuna. Çeviri için uğraşmak istemediğin, seni zorlayan gibi yerleri ekran görüntüsü olarak bana at bende çevirip özelden yazim. Kapişşş.
Resimler ve yama güncellendi.
Hocam Google translate'in evrim geçirdiği söyleniyor. Son güncelleme ile üst düzey akademik çevirileri bile yapıyormuş. Dene istersen sağlam bulursan çok kısa sürede çeviri bitebilir.
V1.2 Çıktı!

Translate olayını denedim gerçekten güzel ve mantıklı çeviriyor zorlandığım yerler olunca kullanıyorum artık.
Emeğinize sağlık sayenizde oyun daha keyifli bir hale geliyor oyunu anadilinde oynayabilmek oyuna ayrı bir güzellik katıyor.
İngilizcem sıfır olmasaydı size yardım edebilmeyi çok isterdim.
Bu azminizi %100 çeviri olana dek kaybetmemeniz dileğiyle kolay gelsin..
Sağolun teşekkürler. Yeni DLC paketi çıkmadan %80 e ulaşmayı hedefliyorum. Yeni DLC çıkınca %70-75 e düşer çeviri yüzdesi.
V1.3 Çıktı!
V1.3 Fix Çıktı! Son çıkan güncelleme ile uyumlu hale getirildi.
Eline sağlık:)
V1.4 Çıktı.
V1.5 Çıktı!
Ekran görüntülerini en son sürüme göre güncellerseniz daha iyi olur. Bir de eventlerden felan koyabilirsiniz.
Bir sonraki sürüme güncelleyeceğim.
V1.6 Çıktı. Çeviri Yüzdesi analizden sonra güncellenecektir. Artık okulların tatile girmesiyle çeviri hız kazanacak. %85 i tatil bitimine kadar geçmeyi planlıyorum. Hataları bildirmeyi unutmayın
Uzun süredir devam eden bir çalışma azminden dolayı tebrik ediyorum.

Keşke Türkiyeli oyuncuları temsil eden bir yapı olsa ve bu pazarda Almanca Çince Fransızca yanında Türkçe yazımlı ve seslendirmeli oyunların çıkmasını sağlayacak gerekli alt yapıları hazırlayabilseler.
Teşekkürler. Bu çeviriyi bitirmek istiyorum. Bunun için elimden geleni yapacağım.

Maalesef şirketler Türkçe'yi görmezden geliyor. Paradox'un oyunlarının ülkemizde az satılmadığını düşünüyorum. Bazen ülkemizde oldukça satmasına rağmen Türkçe desteği getirmeyen firmaların sırf bizi sevmediklerinden getirmediklerini düşünmeye başlıyorum.
V1.6 Fix Çıktı. Tüm hatalar giderildi ve bir kaç çeviri yapıldı.
teşekkürler, tebrikler :)
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17