Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: HOI4 - Türkçe Yama Çalışması V5.8 Yayınlandı!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
indirip yukledim menu falan turkce oldu ama oyna dedigim zaman crash verip atiyor oyundan.

edit: desktop.ini diye bir dosyada uyari veriyor yuklerseniz duzgun calismaya bilir diye. belkide bundan dolayi crash veriyordur.

edit 2 : oyunu iki defa silip yukledim. yamayi kurmamama ragmen hala crash veriyor.

edit 3: belgelerden silmedigim icin orjinalide acmiyormus simdi aklima geldi. ama yinede turkce oynayamadim :)
Yeni Sürüm Çıktı! La Resistance DLC paketine uyumlu hale getirildi.
merhabalar yamayı kurdum lakin oyun içinde yazılar tuhaflaştı eskiden siyah olan yazılar beyaz oldu okunmada biraz güçlük çekiyorum bazı yerlerdede türkçe karakterler malesef yok onun yerine değişik değişik şekiller var
(03-03-2020, 16:45)landeget : [ -> ]merhabalar yamayı kurdum lakin oyun içinde yazılar tuhaflaştı eskiden siyah olan yazılar beyaz oldu okunmada biraz güçlük çekiyorum bazı yerlerdede türkçe karakterler malesef yok onun yerine değişik değişik şekiller var

Şunu bi denesene belki işe yarar:

https://dosya.co/twshafr0yy2u/türkçe_22.rar.html
Fransa odak ağacının bir kısmı Türkçe değil, sanırım güncelleme ile odak ağacı değişti. Yamayı da güncelleyebilir misiniz?
ne zaman yeni sürümü yayınlayacaksınız :(
adam gibi link paylaşın
reklamlardan indiremedim
hocam 100 tane reklam çıkıyor nasıl indiricez inmiyor
Link ölü galiba Error 522 hatası veriyor.
(15-05-2020, 01:35)Sandman77 : [ -> ]Link ölü galiba Error 522 hatası veriyor.

Ölü değil çalışıyor link.
Selam,oyunu Geforce Now üzerinden oynuyorum bu yüzden dosyalara erişimim yok rica etsem Steam'e yükleyebilir misiniz?
YENİ YAMA NE ZAMAN GELECEK
bir sonraki yamada casusluk özellikleri çevirilse çok güzel olur teşekkürler
Yeni Sürüm Çıktı. 2000 satır çevirildi, hatalı ve eksik yerler düzeltildi. Bir hata ile karşılaşırsanız buradan bildirmeyi unutmayın. İyi oyunlar...
Hocam son attığınız rar dosyasında sorun var sanırım. Arşiv bulunamadı hatası alıyorum.
Yardımcı olabilecek yok mu?
dosya inmiyor
(30-06-2020, 13:38)kurtulus : [ -> ]dosya inmiyor

Dosya iniyor da açılmıyor zaten dostum. Arşiv hatası alıyorum.
Link bozuk sanırım indirilmiyor.
Yeni sürüm çıktı! 1000 satır civarı çevrildi. Özellikle casusluk bölümlerini çevirdim. Casusluk ile ilgili bir dosya kaldı onu da önümüzdeki yamada çevireceğim.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17