Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
(12-03-2017, 18:31)PashaZade : [ -> ]
(12-03-2017, 18:30)TR Ace : [ -> ]Katil seçebiliyor istediği kişiyi artık ben yöntemi ve ipuçlarını ayarlıyorum

Garanti emin oldum artık. Bir sonraki gece beni tararlar 2 kişi.

Bu gece birisi ölmeyecek ondan sonraki gece olabilir ama gene yaşarsın bir denemede...
Zaten bana saldırırlarsa ben de onlara saldırım polis molis anlamam :D
labaratuvara doktor baksın aynen ben bişey bulamadım bakalım bu turda bişey olmadı ama seçenek ne zaman gelir @TR Ace bence tahta tabanları incelemk lazım
Seçenek yok mu? Seçebiliyorsak kütüphaneye desteğe gitmek lazım
Serbestsiniz bu sefer etrafı incelemekte vs.Bir hamle sınırını unutmayın ama polis isterse bilgi alabilecek dediğim gibi fazladan...
Tamamdır hocam kütüphaneyi inceleyeceğim
Beyler oyun dışında özel mesaj yerine burayı kullanın lütfen normalde özel mesajdan bilgi vermek vs tamamen yasak şimdilik uyarıyorum dikkatinizden kaçmıştır.
oturma odasında televizyon inceleyeceğim
(12-03-2017, 19:58)Cpt.MacMillan : [ -> ]oturma odasında televizyon inceleyeceğim

+18 Kanallar dışında birşey çekmiyormuş :D
Bırak ozaman bırak oturma odasında oturmak istiyorum :)
Katil PashaZade
Katil Probang.
(12-03-2017, 22:17)PashaZade : [ -> ]Katil Probang.

Probang'a katil demek feldmerschalin verdiği ipucuyu öldürüyor ama siz bilirsiniz (esprisine demiş olabilirsin bende devam edeyim o zaman Berk Eller Yukarı Teslim Ol! )
katili bulup öldürürsek kazanıyozmu :)
Arkadaşlar bundan sonra zaten bana saldıracak kar. Bu konudaki görüşlerini söylüyorum. Yargılamak size kalmış

Katiller feldmarschal veya murat ya da ikisi birden

Ayrıca feldmarschal in verdiği ipucuyu da güvenmiyorum
hedef şaşırtmaya çalıştıkça çalışıyor, polis vur artık şunu :D O olduğu besbelli, Menars ve Ben onun üstüne gittik, Menars ölmüş şimdi sıra bende.
Pasham yeter artık beni suçlamaktan vazgeç.İpucuna da mı güvenmiyorsun?
Bende hala silah yok bu arada söyleyim
Eğer mafya %100 doğruyu söylüyorsa ama bunu Feldmarschal çarpıttırdıysa isminde ''e'' harfi olma olayı yanlış olabilir. Ama bizzat kendi isminde de olduğu için böyle bir riske gireceğini sanmam. Ortam çok gergin. Bence Feldmarschal'ı vurmalıyız. Eğer yine birisi ölürse sonraki gece isminde ''E'' harfi olan herkesi vururuz ki ben de dahilim. Böylelikle mafyanın oyununu bozmuş olup olabildiğince çok kişinin hayatını kurtarırız. Nasıl fikir ?
Bende silah yok ki beni niye vuruyosunuz anlamadım :D
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17