Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
kimse yemek ypmıyor açlık tan ölcez E yemek yap (şaka şaka)

Labaratuvara gidip gizlenmiş herhangi bir şey varsa bulmaya çalışacağım
Sonradan katılabiliyor muyuz?

Mesela şimdi? Daha ilk gün oynanmamışken.
E) Depo kilidini silahla açıyorum
(10-03-2017, 18:43)altnkurt : [ -> ]Sonradan katılabiliyor muyuz?

Mesela şimdi? Daha ilk gün oynanmamışken.

İlk turu girdiğim için geç artık...
ov pardon altınkurtun mesajını karıştırdım :D
E) Laboratuvar'ı araştıralım
Polis bey ilk gunumu boşa harcama vesile oldunuz . Teşekkürler :)
Bu arada artık her gece birisi ölüyor yani gelecek turdan sorna birisi ölecek o yüzden gelecek tur kendinizi savunmaya yönelik şıklar koyacağım
E) İnsanları gözetleyeceğim.
Akşam Yaklaşırken...
İlk günden sonra birçok kişi korku içinde olsada etrafı incelemeye atanmıştı.Herkes toplanıp buldukları şeyleri ortaya koymaya karar verdiler.

Kütüphaneyi araştıran takım önceki grubun okumakta olduğu kitapları buldu.(Not Kütüphane aynı yerde olabilir ama aynı evde tekrar orada geçit olacak diye birşey yok )Bazı Notlarda burada bırakılmıştı.Kitapların sıralaması ve incelemesi gerektiğine dair...
Labarotuvarı arayan takım pek çok ilaç ve kimyasallar bulur.Yeterince kişi incelediği için ilaçları inceleyecek vakitte olmuştur.Çoğunluğu ilk yardım için olsanda insanları öldürmekte kullanılabilecek bazı ilaçlarda mevcuttur.
Depoya PashaZade bakmaya çalışırken aniden gelen silah sesiyle irkilir.Deponun kilidini vuran Michael Wittman burada pek çok farklı silah bulmuştur.

En çok dikkat çekilen şey silahlar olunca silahlara dokunup dokunulmaması için bir karar verilmesi gereklidir.Ayrıca bu gecenin ilk ölümün olacağı gece olmasıda insanları akşam yaklaştıkça kuşku içine sokar.Silahları herkes almak istesede silahı aldığınızda katil silahla birini öldürürse suçun size kalması gibi bir durum ortaya çıkabilir.

Herkese Ortak Şık 
A)Depodan bir silah al 
B)Depodan silah alma mutfaktan bıçak al 
C)Gece uyanırsan(ölecek kişi ve katil uyanacak sadece) direk olarak depoya koş katil gelmeden silahı al 
D)Depoda Uyu (Herkes depoda uyursa katilin hiçbir çile çekmesine gerek kalmaz heralde :D patır patır) 
E)Yanına bir silah al ve herhangi birisi yanına yaklaşırsa uyarmadan vuracağını söyle
Not:Güvenlik Görevlisi kendi canı pahasına birini korumak isterse mesaj atmalı ölecek kişi o ise onun yerine o kaldırılacak 
Eğer olduğumuz yerde uyuyacaksak ben laboratuvar da uyumak istemiyorum çok kalabalık burası :D
(Diğer oyun gibi başka bir odaya gitme şıkkı olmalı hocam)

edit:sonuçta burada öldürebilecek ilaçlar bulabilir.
(10-03-2017, 20:49)murathan3459 : [ -> ]Eğer olduğumuz yerde uyuyacaksak ben laboratuvar da uyumak istemiyorum çok kalabalık burası :D
(Diğer oyun gibi başka bir odaya gitme şıkkı olmalı hocam)

İlk tur seçtiğimiz yerlerde eğer bir yer seçmediyseniz salonda :D (olacak sürekli değiştirmeye istersen bu tura yeniden oda seçmede eklerim ama bu sefer silah almaktan vs olursunuz )
Beyler kimse silah almasın güvenlik görevlisi yapsın(koruma işini) işi olur , biri silahla ölürse araştırma yaparız kimin öldürdüğüne karar verebiliriz.
Şık zorunlu mu ?
(10-03-2017, 20:52)TR Ace : [ -> ]İlk tur seçtiğimiz yerlerde eğer bir yer seçmediyseniz salonda :D (olacak sürekli değiştirmeye istersen bu tura yeniden oda seçmede eklerim ama bu sefer silah almaktan vs olursunuz )

Anladım hocam teşekkürler :D laboratuvarda ki diğer arkadaşların seçimlerine göre karar vermek en iyisi :D
(10-03-2017, 20:57)menars : [ -> ]Beyler kimse silah almasın güvenlik görevlisi yapsın(koruma işini) işi olur , biri silahla ölürse araştırma yaparız kimin öldürdüğüne karar verebiliriz.
Şık zorunlu mu ?

Yeterince kişi cevap verdikçe zorunlu değil şık seçmeyenleri korkudan bir köşede saklanmış sayıyoruz öyle zaman geçirdiler gibi.
O zaman B şıkkını şeçiyim ben.
C şıkkı uyanırsam kalkar silah almaya koşarım depoya
E) şıkkı
D) depoda uyu
Şimdiden söyleyeyim silah alan kişilere şüpheli gözüyle bakılması taraftarıyım.
Yanlış düşünce bence, katil sonradan da silah alabilir. Hepimiz mağduruz burda.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17