Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Alabilir fakat katilin içeriden olma olasılığıda var.En azından şüpheli kişi sayısını sürekli az tutup ona göre yargılama yapabilirdik.
Menarscim silah alacağım ben. Eski askerim zaten olmem ama olsun belki katili vurabilirim

Adana
(10-03-2017, 21:41)menars : [ -> ]Alabilir fakat katilin içeriden olma olasılığıda var.En azından şüpheli kişi sayısını sürekli az tutup ona göre yargılama yapabilirdik.

Katil sizden birisi bu sefer direk söyleyebilirim onu Ancak katil olmadığınızı özel mesajlarla vs kanıtlamak tamamen yasak kendinizi burada savunmanız gerekiyor tam olarak
Bende c diyorum.Koşar gider alırız silahı
Yani teorim desteklenmiş oluyor.Neyse silah alın isterseniz sadece araştırma zamanımızı uzatıcaksınız masum kişiler veya kişi mi :D
kesinlikle haklı, tamamen meşrü müdafa olarak alıyoruz silahları. Yalnız ın olayın daha başından bu denli saldırgan cümleleri hayra alamet değil, herkesin ona dikkat etmesi tavsiye olunur.
Tam tersi ben sadece silah kullanan insan sayısını azaltarak şüpheli sayısını azaltmaya çalışıyorum.Sözlerimde saldırganlıkta yok sadece şüphe var.Umarım evde sadece 1 tane katil vardır.Eğer daha fazlaysa işimiz çok zor.
Aytaç ve ben cevap vermedik ve yeni bir bölüm gelmiş... İlginç.
ben e sıkkını secıyorum kendımı korumak ıcın sılah almam sen masumca olay.... bence alanlara suphelı gozuyle bakmayalım
(10-03-2017, 22:18)HulkSpider03 : [ -> ]Aytaç ve ben cevap vermedik ve yeni bir bölüm gelmiş... İlginç.

Her bir kişinin cevap vermesini bütün gün bekleyemeyiz hızlı geçmesi gereken bir oyun ve zaten 8 kişi cevap vermiş gayet yeterli...
A-) depodan silah alacağım
Yarın öğlen 2-3 gibi evde olurum 7-8 kişi cevap vermişse ilk öleni göndeririz eşek cennetine
(10-03-2017, 22:22)TR Ace : [ -> ]
(10-03-2017, 22:18)HulkSpider03 : [ -> ]Aytaç ve ben cevap vermedik ve yeni bir bölüm gelmiş... İlginç.

Her bir kişinin cevap vermesini bütün gün bekleyemeyiz hızlı geçmesi gereken bir oyun ve zaten 8 kişi cevap vermiş gayet yeterli...

6 saat aralıkla bile hadi sabahı saymasak 3 bölüm atılır günde.
E yi seçiyorum.
(11-03-2017, 00:26)HulkSpider03 : [ -> ]
(10-03-2017, 22:22)TR Ace : [ -> ]

6 saat aralıkla bile hadi sabahı saymasak 3 bölüm atılır günde.

3'te evde olucam 6 saat sonra saat 9 6 saat sonra 14 ? (günde 3?)
Gece 12 de atarsın gördüğüme göre müsaitsin. Öğlen 12 de atarsın bir de akşam 6 da atarsın. Burada seni en kötü duruma sokacak öğlen 12 onu da sabah-öğle arası atarsın... 3 oldu işte.
ı koru ( ben ölürsem beni de iyileştirir herhalde) :))
Bugün öğlenden sonra foruma giremeyebilirim. Ancak yarın. Belirtiyim ki sonra sorun çıkmasın :D
(11-03-2017, 02:09)Cpt.MacMillan : [ -> ] ı koru ( ben ölürsem beni de iyileştirir herhalde) :))

Koruma gibi özel yetenekler özelden

silahla_vurulan_bir_kisi_hastaneye_kaldi..._cf8f5.jpg
İlk Ölen Kişi HulkSpider03 
Salonda ölü bulunan kişi HulkSpider03 olur.Salondakiler kalktığında gördükleriylle görüntüyle şoke olmuştur.Etrafta bir şarjöre yakın mermi sayısında delik bulunur.HulkSpider'ın yanına aldığı silah ise tamamen boştur ama vücuduna isabet eden 3 mermi sonucunda ölmüştür.

Bölgede dikkat çeken kısımlar ise mermi ateşinin her yöne dağılmış olasıdır.Ya katil itakip edercesine bir ateş açılmış yada sadece korkudan rastgele ateş edilmiştir.Ayrıca odadaki lambada bir mermi ateşiyle vurulmuştur.

Son olarak Hulkspider'ın bedeninden çıkan izler kapıya doğru ilerlemektedir.Görünüşe göre ölmeden yada vurulduktan sonra vücudunu kapıya doğru sürüklemiştir.

Bu Tur Teorilerinizi belirtin.Gelecek tur oyunda akşam olacak ama hep beraber tek bir teoride karar verirseniz ve o doğru ise bir ipucu alacaksınız.
Büyük ihtimal Hulk lambayı vurdu sonrasında mermileri rastgele sıktı.Herkes görüşlerini belirtsin ben de belirtiyim.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17