Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Evin Yeni Kurbanları [Forum Oyunu Üçüncü Tur Başladı]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Ben boş yere ölmek istemiyorum ama. JanissaryArcher benim tarafima geçmeye ne dersin ;)
Oğlum çok gülüyorum.Güzel gidiyor erkenden aldınız beni :(
(12-03-2017, 23:47)PashaZade : [ -> ]Ben boş yere ölmek istemiyorum ama. JanissaryArcher benim tarafima geçmeye ne dersin ;)

Boş yere ölmüyorsunuz. Madem katilin isminde ''e'' harfi varmış. O zaman içinde ''E'' harfi olan herkesi vurduğumuzda, diğer 5 kişi kurtulmuş olur. İşi oylamaya dökerek her gün içinde ''e'' harfine sahip bir kişiyi vurarak katili bulmaya çalışabiliriz ancak ''e'' harfleri bitene kadar katil diğer 5 kişinin işini bitirmiş olur.
Peki ya katilde e harfi yoksa? Boşu boşuna ölmüş olur o kadar kişi.

Yerler tahta olduğuna göre bi geçit olabilir ben yerleri incelemek istiyorum.
'in yanlış ipucu vereceğini zannetmiyorum.
şu ana kadar ölenlerin hepsi e harfi zzannerdersem yakın zamanda biz bulamazsak zaten bulmamıza gerek kalmayaak ben feldmarshal diyorum düşüncemine de atmııtım önceki sayfalara
zaten TR ace yanlış ipcu vermiyor feldmarschal çarpıtıyor :D
İşte çarpıtıyorsa bende diyorum ki ilk önce onu vuralım. Eğer ölümler devam ederse kendimizide vururuz :D
yi vuruyorum.
Adamsın :D
Arkadaşlar katil ben değildim. Ama siz el insaf etmediniz neyse ben de diger işlerimi yaparim.

Şunu unutmayın. Sizi buraya kadar menars ve ben getirdik lakin kader kıymet bilen olmamış :)
(13-03-2017, 01:02)MichaelWitmann : [ -> ] yi vuruyorum.

Oops yanlış karar :)
Hayır anlamadığım şey şu madalya yuznden vuruyotsaniz keşke o madalyayi aldığım zaman düşman tarafından vurulaydim.

Zaten intihar etme olsa edecektim
Bir de beni bağlamadan direk yargısız infaz yaptınız . Bir gece baglasaydiniz bakardık duruma
Pasha'yı niye vurdunuz la !! :D Feld'i vurcaktık. Neyse şimdi şöyle düşünüyorum, katil polis'in kendisi değildir. TR Ace'in bizi bir nevi paradoksa soktuğuna inanmıyorum (polis katili vurabiliyor ama katil polisse  katili asla vuramıyoruz gibi bişey). Katil bende değilim, geriye Feldmarschal ve Jannisary Archer kalıyor.

(11-03-2017, 21:36)Feldmarschal : [ -> ] herkes olabilir ama ben mi silahım bile yok daha ama size tavsiyem ipucuya göre @TR Ace değil :D

Feldmarschal ipucuya göre @TR Ace 'in katil olamayacağını söylüyor ancak ipucuda katilin isminde ''e'' harfi olduğunu söylemiş. Üstteki paragrafı yoksayın. Feldmarschal'ın konuşturalım. Bizimle dalgamı geçiyor? Asıl ipucu nedir? Parmak izleri silahta çıkıyor, katil o mu yoksa tüm bu olanlardan keyif mi alıyor ? Ek olarak herkes depodan silah alabileceği için polisin adam vurmadaki yetkisi kalkmalı veya poliside vurabilmeliyiz. İyice kafayı yedim :D hadi herkes birbirini vursun.
(12-03-2017, 23:37)Feldmarschal : [ -> ]Bende silah yok ki beni niye vuruyosunuz anlamadım :D

Ben de böyle düşünüyordum ama silahının olup olmaması önemli değilmiş.Sonuçta katil uyandığı zaman gidip silah alabilir hatta polisin silahını bile alıp vurabilir.Bunun bir önemi kalmadı.

edit:Polisin Pasha'yı vurmak istediğini bir sonra ki sayfaya geçince gördüm.Tamamen yanlış bir karar diğerlerinin dediklerine katılıyorum.Her ne kadar Pasha beni katil ilan etmiş olsa bile onun katil olmadığını düşünüyorum.Ben de Feldmarschal'ın vurulması taraftarıyım, parmak izlerini tamamen unutmuşum.
Murathanin katil oldugu yonundeki fikrimi geri alıyorum
Kutuphaneyi incelemede yardim ediyorum
PashaZade vuruldu... (Masumdu :D ) 

Kutuphanede ilk günden kalan ipuçlarına göre kitapları okumaya çalışmak sonunda bir sonuç vermeye başlamıştı.Bazı kitapların içerikleri birbiriyle aynı olmasına rağmen birbirinden uzak şüpheli yerlerdedir...Ek olarak yanlış ipucu vermedim ben ondan %100 emin olabilirsiniz.

Labarotuvar araştırması boşa çıktı bu arada pasha öldüğü için...

Bu 2 Tur daha istediğinizde serbestsiniz katili bulmak için tartışabilir inceleme yapabilirsiniz...
Forum içinde vurdular beni
Ölmeden suçlu sandılar beni
Ooooo
Pashamm eyvah
Arkadaşlar kapıda zorlama yok ve yerler tahta bence oraları araştırmalıyız. Geçit olabilir.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17