10 Puan Verdiğiniz Filmler
Görsel

Başlıkta da belirtildiği gibi, 10 puan verdiğiniz filmleri dilerseniz detaylı(Neden verdiğiniz vs) veya sadece film ismi şeklinde yazabilirsiniz.
Ara
Alien serisinin ikinci filmi sequel olarak bundan iyisi belki terminatör 2 denilebilir. Onuda James Cameron çekmişti. Orjinalinden ödün vermeden daha aksiyon tarzında bir film oldu bu. Güçlü kadın karakteri olsun günümüzde halen izlenebilen pratik efektli alienler olsun muazzam film

aliens.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Downfall, 1945 Mayısında gelen çöküş ve bitiş havasını çok iyi yansıttığı için favorim. Film boyu devam eden umutsuzluk havası dönemini çok iyi yansıtmış. Aynı zamanda filmin gerçekçiliği ve oyunculuğun kaliteside muazzam.
Ara
Herhangi bir favori sitalamasi yok. Ama izlemeye doyamadiklarim.

Forrest gump,
Back to Future 1-2-3
V for Vendetta
The martian
3 idiots
Pk
Her
A beautiful mind
The Grand Budapest Hotel
The Godfather 1-2
Life is beautiful
The man from Earth
Django
Dead poets society
American history x
Before sunrise
Serendipity
Ara
Ran benim için tek 10 puanlık film şu ana kadar izlediğim filmler arasından. Cidden ilk izlediğim zaman şok olmuş gibiydim, şu ana kadar bu kadar vurucu bir drama görmedim. Bu kadar beğendiğim The Godfather 2 var ancak yine de Ran en iyisi benim için.

412WDsz2ucL.png
[+] 3 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ford v Ferrari
The Gentlemen
Esaretin Bedeli
Knives Out
Home
Ara
the-godfather-ekibi-45-yil-sonra-bir-arada-687x400.png
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
81vILBMzY7L._AC_SL1500_.jpg
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
[+] 2 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Se7en diyebilirim. Bazıları çok klişe diyor ama çok fazla film izlemediğimden bilemiyorum. Aklıma da film gelmiyor, zaten filmleri hep korsan sitelerden izlemiştim. Shawshank Redemption, Forrest Gump, Pulp Fiction güzel hatırladığım filmler ama Se7en kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum.
İhtiras, keder, heyecan, marjinallik, monşerlik, kaygı ve aşırı miktarda Türklük barındırır.
Sen eğme, eğilsin alnı karalar / Dalkavuklar, p...lar ve maskaralar
Ara
sdsc6ayspscrqnmnxdoz.png
Çok iyi bir hikayeyi, yine sinema açısından çok iyi bir teknik ve işlenişle anlatmak. Sinema sanatında benim için zirve budur.
Eldeki çok iyi hikayeye güvenerek tekniğe önem vermemek veya eldeki bol imkanları sonuna kadar kullanarak içi boş ama ambalajı çok iyi filmler yapmak genelde sinema sanatında çok gördüğümüz örneklerdir. 
Matrix benim nazarımda bu teraziyi muhteşem dengede tutmuş ve çığır açmış bir filmdir.
Ara
Size şöyle güzelinden bir film daha tavsiye edeyim 10/10 değil belki ama yine de güzel film.

https://www.imdb.com/title/tt8946378/
Ara
https://www.imdb.com/title/tt0073179/?ref_=tt_sims_tt
Ara
https://www.imdb.com/title/tt1375666/

Christopher Nolan ile tanıştığım film.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.