1960-70'lere kadar giden var mı?
Selam herkese,
1960 veya 1990 gibi senelere giden var mı? Mesela meşruti monarşiyle yönetilen İngiltere'de hükümdar değişiyor mu vs. bilmek istedim. Yabancılarda varsa onları da görmek isterim ss'leri elinizde varsa.
Ara
Oyun 1945-1946 civarı bitiyor ama istersen devam edebiliyorsun, yeni event veya hükümdarın ölmesi gibi şeyler olmuyor.
Ara
Evet Gidiyor ama  47 48den sonra hiçbirşey olmuyor kimse ölmüyo iç savaş vs çıkmıyo
Ara
ben 2030 lara kadar gittim. genelde tüm oyunlarım 2000 leri görüyor ağır ağır oynadığımdan dolayı
Ara
(27-08-2019, 01:08)toRtiq : ben 2030 lara kadar gittim. genelde tüm oyunlarım 2000 leri görüyor ağır ağır oynadığımdan dolayı
harita nedir :D
Ara
(28-08-2019, 21:06)ayhan :
(27-08-2019, 01:08)toRtiq : ben 2030 lara kadar gittim. genelde tüm oyunlarım 2000 leri görüyor ağır ağır oynadığımdan dolayı
harita nedir :D
Anlamadım
Ara
Bunu denemiştim 2 farklı şekilde.

1) Tarihsel ülke focusları ile, 1944-1945 yılllarına kalmadan savaş bir şekilde bitiyor belki 1-2 sene yukarı aşağı oynar. Ondan sonra geriye pek bir şey kalmıyor oyunun optimizasyon sorunu ilginç derecede devam ediyor fakat 1950'li yıllara kadar sabrettim birkaç FPS artışı gördüm. Geride kalan büyük devletler savaşını yapıp oyuna noktayı koyuyorlar. 1955'e kadar sabrettim.

2) Tarihsel ülke focusları olmadan ise (ortalık cehenneme döndü) 1957 yılına kadar sabredebildim. Oyun tamamen büyük bir belirsizlik içerisinde ilerledi alternatif bir sürü senaryo oluştu fakat sonuç birbiri ile benzer oluyor. Savaş 1939'da çıkmamıştı 2 sene gecikme olmuştu fakat taraflar çok farklıydı buda sonucu pek değiştirmedi çünkü eninde sonunda kazanan ile geride kalan ve müttefik olmayan büyük devletler kendi arasında savaşıp oyuna noktayı koyuyorlar.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.