2017 İlkbahar Minecraft Etkinliği
Böyle devam etmenin pek bir anlamı yok. Sunucu şuan boş durumda.
D99lQz.jpg
[+] 1 üye Kızılderili nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun orijinal olmasi mi gerekiyor?
Ara
(28-05-2017, 19:24)Kaiser-i Rum : Oyun orijinal olmasi mi gerekiyor?

Hayır, gerek yok.
Ara
Serverı devralmak isteyen var mı? Malum finallerim geldi. 3 haftadan fazla premiumu var. Boşa gitmesin bişeyler yapmak isteyen varsa mesaj atsın.
Sic Parvis Magna
Ara
Yaz etkinliği yapılabilir.
D99lQz.jpg
Ara
Haritanın save dosyası buraya atabilir misin altın? Mod server denemesi yapalım. @altnkurt
Ara
World dosyasını indirmiştim fakat atmayı unutmuşum. Kendileri 400 megabaytcık olduğu için hala istiyor musunuz diye tekrar sorayım dedim.
Sic Parvis Magna
Ara
(28-05-2017, 03:25)GaulTurk : Sıfırlandıktan sonra survival özel bir harita indirilip factionsuz oynansın diyorum ben. Mesela: http://www.9minecraft.net/the-discworld-map/

Linkini attığım mapi indirip denedim. Harbiden görsellerdeki gibi muazzam bir harita. Harita 4-5 tane farklı iklimsel bölgeden oluşuyor hepsi de çok iyi. Bu bölgelerde iyi ya da kötü krallıklar bulunuyor. Bence server kapanmadan bu harita ile oyuna başlayalım.

Görsel

Görsel

Görsel

Görsel

Linkten bölgelere bakın, daha gitmediğim yerler var. Bölgeler çok büyük sayılmaz.
G0kMNN.png
Ara
Yeni harita açılsın. Skyblock yada haritanın sınırlandığı bir adalar oyunu yapılabilir. Her faction diğeriyle düşman olur. Savaş istemeyen faction kurmaz ama mallarını tehlikeye açmış olur.
Ara
Bende katılmak isterim napıyoruz
giphy.gif
Ara
(07-06-2017, 13:35)turkish lokum : Bende katılmak isterim napıyoruz

Lotheborkun yaptigi yapilari tnt ile patlatacagız.
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
server kurulu mu
giphy.gif
Ara
Server sürekli açık zaten ama yeni harita açılmasını bekliyoruz. @altnkurt
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
IP sini yazabilir misiniz bende katılmak isterim
giphy.gif
Ara
İlk iletide @turkish lokum
G0kMNN.png
Ara
Sınav haftamdayım ve ardından finallere çalışmam gerek. Devralmak isteyen varsa devredeyim, istediğiniz gibi ayarlayın. Benim pek bir şey yapabilecek durumum yok önümüzdeki bi ay.
Sic Parvis Magna
Ara
Özelden bana devret.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@GaulTurk
Server beni kabul etmiyor.
giphy.gif
Ara
/login password falan yapman lazım. @Lothebork anlatsın. Ben hatırlamıyom.
Sic Parvis Magna
Ara
@turkish lokum servera girdiğinde sol altta çıkan yazılara uy. Önce kendine bir şifre belirlemen gerekiyor.
G0kMNN.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.