2017 İlkbahar Supremacy Etkinliği
banada Fas geldi:D
Ara
Türkiye,İspanya,Fransa hangisi boşsa
Ara
(03-04-2017, 22:23)HulkSpider03 : Türkiye,İspanya,Fransa hangisi boşsa

Seçilmiyor ülke rastgele veriyor http://tr.supremacy1914.com/play.php?L=1...ID=1903549 buradan girmen lazım.
Ara
Tamam. Yarın giriş yaparım...

Peki kaç kişi olmasını bekliyoruz yoksa oyun başladı mı
Ara
Katılmak isteyen üye olup direk oyunun linkine tıklayabilir.

m3oPLV.jpg
Ara
Oyunu bilmiyorum tek büyük ülke de bana geldi, korkunç gerildim :(
Ara
İyi bilen biri rehber yaparsa güzel olur.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(03-04-2017, 22:43)TurkJedi : Oyunu bilmiyorum tek büyük ülke de bana geldi, korkunç gerildim :(

Almanya'ya oyuncu gelmemesine dikkat et. YZ'de kalırsa sıkıntı çıkmaz. Ben sana destek olurum diyecektim, fakat Osmanlı'ya oyuncu geldi. Tehlike çanları çalıyor hellas için :(

Merak ettiğin birşey olursa Steam'den yazarsın.
Ara
Gelişmeizm e katılın gelişelim ve bu yeni kendi çıkardığım ideoloji'nin keyfini BENİM KOALİSYONUMDA ÇIKARIN!
Ara
Turkjedi ve ben haritanın tam ortasındayız.Galiba en şanssız yerler bize düşmüş oldu :/
Ara
(03-04-2017, 23:08)Sübaşı : Turkjedi ve ben haritanın tam ortasındayız.Galiba en şanssız yerler bize düşmüş oldu :/

Yanındakiler yapay zekayken pek dert etmene gerek yokta...
Ara
(03-04-2017, 23:08)Sübaşı : Turkjedi ve ben haritanın tam ortasındayız.Galiba en şanssız yerler bize düşmüş oldu :/

Gaz ve Kömür çift bonuslu. Yemek derdin yok, petrolün var. Hızlıca sanayileşebilirsin.
Ara
Oyunu daha önce hiç oynamadığım için detaylarını bilmiyorum tabi.Haritaya baktığım zaman şanssız görünüyorum. Dediğin gibi kaynaklar sağlam olabilir.
Oyun hakkında bana hem bilgi verip hem stratejik ortaklık yapacak müttefik(ler) lazım tekliflere açığım :D
Ara
saldırı falan yapabiliyormuyuz şu anda yani
Ara
Evet. Oyuna ST dışı baya insan gelmiş yalnız. İttifak kurdum başvuruları bekliyorum.
Ara
Avrupa Birliğini kuran afrika ülkesi @Lothebork :D .

Herkes tek başına koalisyon açmasın bence önce bizden olmayanları temizleyelim.
Ara
(04-04-2017, 00:19)Sübaşı : Oyunu daha önce hiç oynamadığım için detaylarını bilmiyorum tabi.Haritaya baktığım zaman şanssız görünüyorum. Dediğin gibi kaynaklar sağlam olabilir.
Oyun hakkında bana hem bilgi verip hem stratejik ortaklık yapacak müttefik(ler) lazım tekliflere açığım :D

Beni Avusturya Macaristan ve Osmanlı haricinde tehdit eden ülke yok. Fakat ülkede petrol yok, gazda çok sık sınırlı sayıda. Millet bi süre sonra deli gibi tank basıp demiryolları dikerken ben izleyeceğim xd.

Doğu Libya'daki petrol yatakları iştahımı kabartsada Mısır'a oyuncu gelmiş o iş yattı.
Ara
@TurkJedi Kurduğun has Avrupa Birliğine girmek için davet gönderdim.İkimizinde arkasını sağlama almış oluruz böylece :D

@Probang benim ülkede petrol ve gaz var galiba.Gerekirse yollayabilirim maksat Doğudaki Osmanlı ruhu canlanmasın :D
Ara
Tüm Avrupa halklarını barbarlara karşı Has Avrupa Birliği'ne davet ediyorum @Probang @TR Ace
Ara
Garip bir şekilde hesabı doğrulama yapıp beni Doğu libyaya verdi... İlginç.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.