2017 İlkbahar Supremacy Etkinliği
Kaiser Menars
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Turkjedi başvurdum. 
Hulkspider başka oyunda İsveç vermiştir bu Oyunda haritadan siliniyor İsveç...
Ara
Tamam anladım.
Ara
Aslında önce bir ST koalisyonu kurup şu ST dışı olan elemanları yesek iyi olurdu :D

@Menars tam Almanya oyuncu değil diyip Königsberg şehrine ordu atmıştım sen Almanya olmuşsun :P
Neyse orduları geri çekebilme özelliği varmış.Çektim doğuya gidiyorum.
Ara
Tüm Afrikalı kardeşlerimi ittifağıma beklerim. Avusturya gördüğüm kadarıyla hem Romanya'da hem İtalya'da cephe açmış. İki cephe açmak çok mantıklı değil.
Ara
Tüm ülkelerin aynı güçte olduğunu fark etmemiştim ondan açtım ama idare ediyoruz.
Ara
AB boşuna mı kuruldu ?
Gerekirse yardıma gideriz :D
Ara
İsveç'i iskandinav kardeşler arasına katmak için barışçıl demokrasi götürüyoruz :)
Ara
İsveç Kralı olarak sefere başladıktan sonra, Kuzey Birliğine katılmak isterük.
Ara
Bu arada resmi ittifakımıza katılmayı unutmayın strategyturk_
Rusya bizden mi ?
--
Anonime de burdan selamlar
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(04-04-2017, 18:54)PashaZade : İsveç Kralı olarak sefere başladıktan sonra, Kuzey Birliğine katılmak isterük.

Abi oyun seni çok yanlış ülkeye attı ben onları siliyordum haritadan :D .
Ara
Yapabileceğim birşey varsa yaparım xd.

Lakin şunu belirteyim aslında ben de İsveç olmaktan mutlu değilim, oyunu 4 kere oynadım 3ü norveçte çıktı, bu da İsveç te ne istiyor benden İskandinavlar. :'(
Ara
(04-04-2017, 19:01)cemal : Bu arada resmi ittifakımıza katılmayı unutmayın strategyturk_
Bu nasıl oluyor ?
Ara
(04-04-2017, 19:14)PashaZade : Yapabileceğim birşey varsa yaparım xd.

Lakin şunu belirteyim aslında ben de İsveç olmaktan mutlu değilim, oyunu 4 kere oynadım 3ü norveçte çıktı, bu da İsveç te ne istiyor benden İskandinavlar. :'(

Tamamen oyundan silmek olmaz artık isveçleri sen varken o yüzden şöyle yapalım benim sınırdaki 4 bölgeyi alayım ve barış yapalım oyun içindede sana gerektiğince yardımcı olurum.Sadece balığı olan bir ülke olmasam al bütün toprakların sana feda olsun diyicemde batıcam yoksa :D .
Ara
harita dışı olan

kb66jy.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(04-04-2017, 16:37)HulkSpider03 : Garip bir şekilde hesabı doğrulama yapıp beni Doğu libyaya verdi... İlginç.

Ne güzel sömürgem olacaksın.
Ara
Tüm Kutup devletlerini Kuzey Birliği' ne beklerim.
Ara
(04-04-2017, 19:30)Probang :
(04-04-2017, 16:37)HulkSpider03 : Garip bir şekilde hesabı doğrulama yapıp beni Doğu libyaya verdi... İlginç.

Ne güzel sömürgem olacaksın.

Nereden geliyor bu güvenin suyu?
Ara
Norveç Krallığı ile antlaşma yaptık. Alman Kayzerin cevabını bekliyoruz. Kuzey Birliğine başvurumuzu yaptık.
Ara
https://forum.strategyturk.com/konu-supr...y-eklencek rehber açtım yarın başka şeyleride ekliyecem bugun ana şeyleri ekledim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.