2017 Yaz Minecraft Etkinliği
m3mnLZ.png

Gelmek isteyenleri bekleriz. Server 7/24 açıktır.

Kurallar
  1. Forum nicklerinizle girin.
  2. 1x1 kuleler inşa etmeyin.
  3. (Yeni kurallar katılımcıların isteğine göre eklenebilir)

Server IP'si: 149.202.90.11:41519
Oyunun versiyonu: v1.12
Oyun Modu: Survival
Etkinlik zamanı : 7/24

Oyuna girdikten sonra /register (şifreniz) (şifreniz) yapıp kayıt olun. Oyuna girdikten /login (şifreniz) yaparak giriş yapın. İstediğiniz pluginleri isim olarak belirtirseniz onlara göz atacağım.
Ara
Factionu komple kaldırıyorum. Küçük bir yer yaptım orada herkes arsası olacak onun dışında claim olmayacak.
Ara
Claim i kaldırın ama faction dursun isteyenler tek takılabilir
giphy.gif
Ara
Öyle olmuyor maalesef.
Ara
(09-06-2017, 16:16)Lothebork : Öyle olmuyor maalesef.
neden?

Ülke olmasını kimler niye istemiyor
giphy.gif
Ara
server de bir sıkıntı mı var girmiyor da
giphy.gif
Ara
Bir önceki etkinlik gibi bir saat belirlenip herkesin girip 0'dan başlanması gerekiyor. Ben benim attığım haritanın kullanılıp survival başlanılmasından yanayım. Minecraft'ın kendi haritaları sıkıcı.
G0kMNN.png
Ara
Sen hangi haritayı attın?
Ara
(07-06-2017, 05:40)GaulTurk :
(28-05-2017, 03:25)GaulTurk : Sıfırlandıktan sonra survival özel bir harita indirilip factionsuz oynansın diyorum ben. Mesela: http://www.9minecraft.net/the-discworld-map/

Linkini attığım mapi indirip denedim. Harbiden görsellerdeki gibi muazzam bir harita. Harita 4-5 tane farklı iklimsel bölgeden oluşuyor hepsi de çok iyi. Bu bölgelerde iyi ya da kötü krallıklar bulunuyor. Bence server kapanmadan bu harita ile oyuna başlayalım.

Görsel

Görsel

Görsel

Görsel

Linkten bölgelere bakın, daha gitmediğim yerler var. Bölgeler çok büyük sayılmaz.

http://www.9minecraft.net/the-discworld-map/
G0kMNN.png
Ara
Tamam haritayı indirip kurdum. Faction istemediniz onu da çıkardım. 19:00 - 24:00 arası server açılacak her gün. Serverin 12 günü kaldı.
Ara
Ben katılmayacağım.
Ara
@Dionysos ile girdik, harita normal bir mineraft haritasından 1000 kat daha iyi. Diğer tüm Survival olayı aynı. Diğer arkadaşları bekliyoruz servera.
G0kMNN.png
Ara
play.cwoare.nl
Ara
faction olmadığı için katılmayacağım
giphy.gif
Ara
Harita her ne kadar standart bir haritaya göre çok daha eğlenceli olsa da bu sefer eskisi gibi kalabalık değildik. Zaten en son girdiğimde birden çıkmak zorunda kalmıştım. Bu sefer niyeyse organize olunamadı.

Görsel
G0kMNN.png
Ara
Kullandığım crack e henüz 1.12 sürümü gelmediği için giremiyorum.
Ara
Altın boşuna para verdi. sad.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Verdiğimiz paranın hesabını yapsaydık bugün burada olmazdık.
Sic Parvis Magna
[+] 3 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
kaç lira verdin?
giphy.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.