2018 Kış Festivali: EU4 - Golden Century Çekilişi
eu4gc.jpg

Strategyturk Kış Festivali 2018 kapsamında düzenlenen üçüncü çekiliş Europa Universalis IV'ün son çıkan eklentisi olan Golden Century çekilişi.
Çekilişe katılmak için konu üzerinden katıldığınızı belirtmeniz yeterlidir, çekilişlerin işleyişi için Forum Çekilişleri konusunu inceleyin.
Kazanmanız durumunda değeri çekilişi yapılan öğeyi aşmamak üzere bir başka Europa Universalis IV içeriğini talep edebilirsiniz.
Çekiliş başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra sonuçlanacak, kazanan bu konu üzerinden duyurulacaktır.

Europa Universalis IV - Golden Century

Europa Universalis IV: Golden Century İberya yarımadasına odaklanan bir Immersion Pack. Bu eklentiyle birlikte İberya ve Mağrip bölgesindeki birçok ülkeye özel görev ağaçları, yeni birim modellemeleri, sancak gemisi mekaniği, azınlık kovma ve toprakları kutsal tarikatlara vermek gibi çeşitli özellikler ekleniyor.

Eklenti 11 Aralık 2018'de çıktı.

Strategyturk'u takip edin.

[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Katılmak istiyorum.
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
76561198034761601.png
Ara
Katılmaktayım, iyi geceler. :^)
v5jjo8.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
hby6qc.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.