2018 Kış Festivali: ROME II - Rise of the Republic Çekilişi
rotr.jpg

Strategyturk Kış Festivali 2018 kapsamında düzenlenen altıncı çekiliş Total War: ROME II'nin son çıkan eklentisi olan Rise of the Republic çekilişi.
Çekilişe katılmak için konu üzerinden katıldığınızı belirtmeniz yeterlidir, çekilişlerin işleyişi için Forum Çekilişleri konusunu inceleyin.
Kazanmanız durumunda değeri çekilişi yapılan öğeyi aşmamak üzere bir başka ROME II içeriğini talep edebilirsiniz.
Çekiliş başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra sonuçlanacak, kazanan bu konu üzerinden duyurulacaktır.

Total War: ROME II - Rise of the Republic

Milattan önce 399 senesi, Roma henüz o ihtişamlı günlerine ulaşabilmiş değil, hatta varlığı bile tehdit altında. Bu yeni senaryo paketinde Sicilya, Sardinya, Korsika ve Kartaca'nın da bulunduğu İtalya merkezli bir haritada dilerseniz Roma'yı ikinci kuruluşu sonrası toparlama döneminde zaferlere taşıyabilir, dilerseniz bölgedeki diğer güçlerle Roma'yı en zayıf anında ortadan kaldırmaya çalışabilirsiniz.

Eklenti 9 Ağustos 2018'de çıktı.

Strategyturk'u takip edin.

Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
hby6qc.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
76561198034761601.png
Ara
Katılıyorum.
Ara
katılıyorum.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.