2018 Kış Festivali: WARHAMMER II - Curse of the Vampire Coast Çekilişi
CurseOfTheVampireCoast_Desktop_Wallpaper1_1920x1080.jpg

Strategyturk Kış Festivali 2018 kapsamında düzenlenen yedinci çekiliş Total War: WARHAMMER II'nin son çıkan eklentisi olan Curse of the Vampire Coast çekilişi.
Çekilişe katılmak için konu üzerinden katıldığınızı belirtmeniz yeterlidir, çekilişlerin işleyişi için Forum Çekilişleri konusunu inceleyin.
Kazanmanız durumunda değeri çekilişi yapılan öğeyi aşmamak üzere bir başka WARHAMMER II içeriğini talep edebilirsiniz.
Çekiliş başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra sonuçlanacak, kazanan bu konu üzerinden duyurulacaktır.

Total War: WARHAMMER II - Curse of the Vampire Coast

Lustria'ya gece çöküyor. Curse of the Vampire Coast eklentisi oyuna 4 yeni efsanevi lord, yeni bir büyü okulu, yeni senaryo mekanikleri, her lord için geliştirilebilir gemiler, 8 özel birim, yeni teknoloji ağacı ve daha birçok yeni özellik ekliyor. Vampir Kıyısı ülkeleriyle hem Eye of the Vortex hem de Mortal Empires senaryolarında oynayabiliyorsunuz.

Eklenti 8 Kasım 2018'de çıktı.

Strategyturk'u takip edin.

Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
tTRiYax.png
Ara
Katiliyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
76561198034761601.png
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
hby6qc.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılmak İstiyorum.
Ara
Katılıyorum
giphy.gif
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.