2018 Yaz Festivali: Sid Meier's Civilization VI Çekilişi
st-civ6.png

Strategyturk Yaz Festivali 2018 kapsamında düzenlenen son çekiliş olan Sid Meier's Civilization VI çekilişine hoş geldiniz.
Çekilişe katılmak için konu üzerinden katıldığınızı belirtmeniz yeterlidir, çekilişlerin işleyişi ve aktif diğer çekilişler için Forum Çekilişleri konusunu inceleyin.
Çekiliş başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra sonuçlanacak, kazanan bu konu üzerinden duyurulacaktır.

Sid Meier's Civilization VI

Civilization serisinin son çıkan oyunu olan Civilization VI, serinin önceki oyunlarına nazaran şehirlerin haritada yayılmasını sağlayan gelişmiş bir district mekaniği, geliştirilmiş teknoloji sistemi, karma birlikler, lider davranışları ve serinin daha eski oyunlarında görülebilen çoklu lider özelliklerini barındırmasıyla öne çıkıyor.

Strateji oyunlarından Türkçe haberler ve diğer içerikler için aşağıdaki linkler vasıtasıyla sosyal medya sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

st-facebook-75x75.png st-twitter-75x75.png st-youtube-75x75.png
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Katılıyorum
v1.png
Ara
katılıyorum
giphy.gif
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum. :pogchamp:
Ara
Oyun yerine Rise and Fall alabiliyor muyuz? HOI4'teki gibi?
Sic Parvis Magna
Ara
Katılıyorum.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Katılayım
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılmaktayım.
v5jjo8.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.