2018 Yaz Steam indiriminde neler aldınız?
Konu başlıktaki gibi yaz indirimde aldığınız oyunları yazabilirsiniz. Çoklu oyunlarda iritbat kurup beraber oynamanıza da olanak sağlayabilir.

WD9RXP.jpg
Blizzard : estriel#1265
Ara
Medieval 2 total war + kingdoms (dlc) = 9 tl
Victoria 2 + bütün dlcler = 26.75 tl
Age of empires 2 hd edition. 6.XX tl
Ara
(24-06-2018, 23:23)Consul of Time : Medieval 2 total war + three kingdoms (dlc) = 9 tl

Kingdoms demek istedin heralde :D
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Evet :D
Ara
FTL. 4 liraydı.
Ara
Kingdom Come:Deliverance 62 TL
yeni sayılabilecek bir oyun olduğu için %30 civarı bir indirim bekliyordum beklediğim gibi olunca alayım dedim.
Ara
Age of Empires III: Complete Collection %75 indirimle 14.75tl olmuş kaçırmadım.
Günde yaklaşık 60 kuruş kazanarak birkaç tane daha oyun almayı planlıyorum.
v1.png
Ara
PUBG : 46 TL
The Division : 35 TL
PUBG nin ilk indirimini kaçırmak istemedim. O kadar methedilen bir oyunu oynamazsam olmazdı.
The Division ı ise %80 gibi şu sıra steamde pek görünmeyen bir indirimle 175 TL den 35 TL ye düşmüştü bide arkadaşım baya ısrar etti diye aldım umarım güzel oyundur.
Ara
2uszaeh.jpg

Su ana kadar aldiklarimdan sadece Kingdom Come oynayabildim biraz. Toplasan 3-4 saat oynadim ama bayagi hosuma gitti. Tavsiye veren arkadaslara tesekkur ederim. @Voidian  @Snyk  @Gurt
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
EVERSPACE alıp iade ettim.

Ultimate General: Civil War ve Steel Division: Normandy 44 Deluxe Edition Launch aldım sonra. Paradox oyunlarını artık Steam'den almıyordum aslında ama Steel Division'a bir şans vermek istedim.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Europa Universalis'in Art of War El Dorada Common Sense ve Wealth of Nations dlc'leri+Hoi4
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Sınavım dolayısıyla çok bakmadım. Finding paradise alıp bıraktım.
Sic Parvis Magna
Ara
PUBG aldım sonra iade ettim. Onun dışında ilgimi çeken multiplayerı olan bir oyun yoktu. Gerçi arkadaşlarla oyun oynamak için tabletop simulator aldım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.