2019 İlkbahar Borderlands 2 Etkinliği
Eyvallah. Mekanlar konusunda az çok mevzuyu çözmüştüm de olayları da öğrenmiş oldum.
Sic Parvis Magna
Ara
Yeterli sayıya ulaşırsak bu akşam kaldığımız yerden devam etmeye başlayabiliriz. Gelmek isteyenler için duyurulur. @SatanistKesenKedi, @Snyk, @altnkurt, @PCOyun, @Lothebork
tTRiYax.png
Ara
Akşam 8 gibi girebiliriz.
Sic Parvis Magna
Ara
@Lothebork'dan 2 gündür müsait olamadığım için özür diliyorum. Yarından itibaren kaldığımız yerden devam edebiliriz. Gruba katılmak isteyen varsa hala çok geç olmuş sayılmaz daha sanctuary'e yeni geldik biz de. Aldığım birkaç görsel var onları da yarın oynamadan önce foruma atmayı planlıyorum, Reddga isterse ilk gönderiye ekleyebilir.
WhaW8Am.gif
Ara
unknown.png

Justicar ve Lilith isimli tablo
Sic Parvis Magna
Ara
Bugün Lothebork ile beraber oynadık. Bossların birinden legendary smg bulduk. Daha sonra arabadan inerken karakter buga girdi ve suya düşmek yerine suyun içinden geçip aşağıya düşmeye başladı. Haritayı değişince ölmekten kurtulabildim.

tTRiYax.png
Ara
Lothebork ve Big Bertha'sı

Screenshot_4.png

SS aldığım ilk ve oyunun 3. boss fight'ı

Screenshot_5.png

Sonunda Sanctuary

Screenshot_9.png

Karşılık Verin!
Direnişe katılın

Screenshot_10.png

Çok sevdiğim bir karakter olan Tannis

Screenshot_13.png

Ve çok sevdiğim sözü

Screenshot_12.png
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün hikayede iyi bir ilerleme gösterdik. Yan görevlerin fazlalığı ve uzun zaman alışından dolayı muhtemelen bu saatten itibaren sadece ana görev üzerinden ilerleyeceğiz. Bugün slot makinelerinden aynı anda iki tane mavi çıkardım şansa.

tTRiYax.png
Ara
Hikayede diğerlerine göre daha geride kalanlarla beraber boş vakit buldukça oynayarak ilerleyebiliriz. Sanırım en geride olan @PCOyun idi, boş zamanlarınızda konuya yazarsanız oynamak için vakit ayarlayabiliriz.
tTRiYax.png
Ara
Bugün evde değilim, yarın oynayabiliriz Pcoyun.
Ara
Bugün ve büyük ihtimalle yarın müsaitim. Yan görevler yapılmadan devam edilmesini desteklemiyorum. Yan görevler olmadan sadece ana hikaye üzerinden oynanırsa düzenli oynandığını varsayarsak mart ayı bitmeden oyun bitirilmiş olur. Ki oyunu OP8'e kadar oynayacağımızı da sanmıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün epey eğlenceli görevler yaptık. Diğer günlere göre daha iyi ssler alabildim.

tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şu birkaç gün oynanan oyunlar rastgele oldu ama tekrardan düzene sokacağım. Çarşamba akşamı uygun olanlarla kaldığımız yerden devam edelim.
@SatanistKesenKedi
@Snyk
@altnkurt
@PCOyun
@Lothebork
@Justicar
tTRiYax.png
Ara
Yarın işim yok gibi.
Ara
Yarın uçağım var bugun gelebilirim.
Ara
Bu akşam saat 21.00 gibi toplanmaya başlayalım. 5 kişi olursak 2-3, 6 olursak 3-3 dağılırız.
tTRiYax.png
Ara
Dünkü oyunumuzda 25-26 levellerde bıraktık. Oynadığımız en uzun oyun günlerinden biri oldu. 

tTRiYax.png
Ara
unknown.png
Sic Parvis Magna
Ara
unknown.png

unknown.png
Sic Parvis Magna
Ara
Su an oyun steamde tum ek paketleriyle beraber 30 lira alsam su an devam eden oyununuz var mi katilabilirmiyim
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.