2019 Yaz Minecraft Etkinliği
Sunucu açık.
Ara
anyZo4.pnggP415O.pngWX6OZ4.pngr0mbVa.png

NL9QWg.pngMadenciler arasında vandalizm ve nazizm fikirleri yükseliyor anlaşılan.
Ara
Surlara noldu?
Ara
Sunucu açık. Kusura bakmayın ama tekrar yeni haritaya geçmemiz gerekti. Eski faction sistemini hem yeterli oyuncu olmadığından ve galiba beğenilmediğinden ya da istenilen sistemi kuramadığımdan, hem de şahsi sebeplerden dolayı bir hafta sunucuya giremeyeceğimden ötürü bu sistemi kaldırmak zorunda kaldım. Şu an sunucu standart survival sunucusu, sadece kilit plugini yüklü ve dünyanın alanı sınırlı.
Ara
(12-06-2019, 18:54)Ecdad Computer : Sunucu açık. Kusura bakmayın ama tekrar yeni haritaya geçmemiz gerekti. Eski faction sistemini hem yeterli oyuncu olmadığından ve galiba beğenilmediğinden ya da istenilen sistemi kuramadığımdan, hem de şahsi sebeplerden dolayı bir hafta sunucuya giremeyeceğimden ötürü bu sistemi kaldırmak zorunda kaldım. Şu an sunucu standart survival sunucusu, sadece kilit plugini yüklü ve dünyanın alanı sınırlı.

Senin koyunları ben kesmiştim
Ara
Kiliseye ne yaptınız lan!
Kafirler duvarları yıkıp çitleri çalıp mezarları harap etmişler orada aziz Lokumun türbesi vardı.
giphy.gif
Ara
Çok geç değilse katılmak isterim. Daha ayrıntılı bir bilgilendirme de isterim tabi...
"Gerçekle yüz yüze gelemeyecek kadar vatanseverlikle kör olmamalısınız. Yanlış yanlıştır, kimin söylediği önemli değil."
Ara
Üzgünüm ama etkinlik bitti. Sunucuyu bir aylık almıştım, bir aylık süresi doldu şu an.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.