2019 Yaz Minecraft Etkinliği
Kilise sonradan kuruldu yalnız hatırlatırım .
Ara
Sunucu açık.
Ara
Katılmak istiyorum, white list var mı?
Ara
Whitelist yok, buradan katıldığını belirttiysen istediğin gibi katılabilirsin.
Ara
Ara
Acıkmışsın ve karnın aç muhtemelen günün son saatleri yani batıya bakıyorsun. Eğer batıya uzun bir yol tepip sonra doğuya doğru dönersem senin inini bulmamam çok zor . Kestiğin haraçlar için inini başına yıkacağım nihahaha
[+] 2 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
en son hıyarın teki sebepsiz yere basede saldırıyordu
Ara
Dünkü oyundan bazı görüntüler.

[+] 3 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dün bir haydut önümü kesip benden günah çıkarmamı istedi :)
Kilisemiz bütün oyunculara hizmet veriyor. Adminden talebim kilisemizin kulesine 1 adet çan koyması çünkü çan ne yazık ki yapılmıyor.
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mavili çok tipsizmiş.
Ara
(08-06-2019, 00:14)Ferreke : en son hıyarın teki sebepsiz yere basede saldırıyordu

Hıyar değil hayduttur o.
Ara
Sunucu açık.
Ara
Etkinlikteki beni rahatsız eden durumlar.

1-Oyunda ki nickname i Melih olan arkadaş öleceği anda oyundan çıkıyor. 1 değil 4 5 defa oldu bu. Sen zırhını kılıcını kaybetmeyeceksin diye insanların oyun zevkinin içine ediyorsun.

2- Haydutlar oyundaki en vasıfsız sınıf. Ticaret yapamıyoruz. Zırh ve silah istiyorsak madencileri öldürmeliyiz. İşe bakın ki madenciler diamond zırh ve kılıçlarla geziyor. Daha zırhı ve kılıcı olmayan haydutlar var. Onlar ölünce yenilerini hemen bulabiliyorlar ama bizler ölünce yerine getirmemiz imkansız. Deri zırhla diamond zırha karşı şansımız 0. Ki şuan demir zırha sahip bir haydut bile yok serverda.

3- Zaten oyunda 1 tane aktif Haydut varken Madenciler ve Köylüler birlik olup sürekli peşlediler beni. Dün, durduk yere öldüremezsin dendi Haydut olarak bana. Lakin bugün Madenciler aramızda henüz bir şey geçmemişken ben köyde köylülerle konuşurken arkalayıp öldürdüler.

4- Neredeyse hiç kimseyle ormanda karşılaşamıyoruz. Baselerine gidiyoruz ona da saldıramazsınız deniyor. Bu haydutlar ne yapsın balık mı tutsun?

5- Haydutlara 1 adet kulübe yapmışlar claim i bile yarım yapılmış. Eyyy Yönetim bizim haydut kardeşlerimizi niiçin dışlıyorsunuz!!!1!.
[+] 1 üye Al Capone nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Evimin icine girip, beni bekleyip saldiriyorsun. Yolda karsilasmiyoruz, hem claimli bolgede hem de evimin icinde oldurmeye calisiyorsun, kendin kasiniyorsun. Ayrica derl diyorsunda altin ve gumus zirh takdigini gordum. Kimse sana oldurmeyeceksin demedi olduremezsin dedi burada farklilik var ;)
Ara
Köy kapısına gelip bir şeyler isteyen haydutlara şu vakte kadar verdik. Haydutlar ne zaman Haritamızı ve Saatimizi çaldı o zaman saldırdık. Köprünün oradaki Haydut kulesini biz yıkmadık. Evet madenciler güçlü bu konuda haydutlara katılıyorum.

Gelin Haydutlar anlaşma yapalım,
Siz bizim yapılarımıza zarar vermeyin biz size vermeyelim.
Kapıya gelip Yemek odun vb istediğinizde size bir miktar veririz.

Ayrıca direk birbirimize saldırmak kötü bir huy halini aldı kabul ediyorum. Bir haydut madencinin önünü kesip haraç alamıyor buna bir çare bulunması gerek. Ayrıca haydutların imkanları arttırılmalı diye düşünüyorum. Aynı ölçüde madencilere de kısıtlama gelirse oyun dengeye ulaşabilir .

Şu an oyunda Madenciler çok güçlü , Köylüler kendi halinde , haydutlar zor durumda. Beraber bu sıkıntıları çözersek daha keyifli vakit geçiririz . Haydutlara üs kurma ve demir işleme gibi haklar verilebilir mesela. Ve ayrıca kural gelebilir savaş durumu yoksa Haydut birinin önünü kestiğinde ona saldırmamalı ve haraç vermeli gibi vb.
Ara
Bu haydut olayları falan kaldırılsın diyorum en temizi iki ayrı faction olarak istediğimizi kazıp yapalım. Anket açar mısın @Ecdad Computer
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sunucu açık.
Ara
Sunucu açık.
Ara
Köylü olarak katılmak isterim
Ara
https://www.planetminecraft.com/project/...i-players/

Şu haritada kuralsız bir şekilde beraber bir yerleşim yeri kurarak oynasak çok hoş olur bence Ecdad
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.