2019 Yaz Festivali: Total War: Three Kingdoms Çekilişi
threekingdoms.jpg

Strategyturk Yaz Festivali 2019 kapsamında düzenlenen ana çekiliş etkinliğimiz Total War serisinin son çıkan oyunu olan Total War: Three Kingdoms.
Ana çekiliş etkinliği olması sebebiyle bu çekilişimizin diğerlerinden farklı bir işleyişi var.
Çekilişin özel işleyişi dışında genel Forum Çekilişlerindeki işleyişler geçerlidir.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png

Çekilişin İşleyişi
1. Çekiliş konusunda 'katılıyorum' yaz.
2. Ardından strateji oyunlarına ilgi duyan bir arkadaşını Strategyturk'e çağır.
3. Arkadaşının foruma kaydolurken referans kısmına senin nickini yazdığına emin ol.
4. Hem sen, hem de forumda 10 iletiye ulaşması durumunda arkadaşın kazanma şansı edinsin.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png

SSS
1. Çekiliş başvurunuzun geçerli sayılması için arkadaşınızın 10 ileti girmiş olması gerekmiyor.
2. 10 ileti girmesi durumunda foruma çağırdığınız arkadaşınızın da kazanma şansı edinmek için konuda çekilişe katıldığını belirtmesi gerekiyor.
3. Etkinlik esnasında foruma çağırdığınız arkadaşınız da bir üstteki maddeleri takip ederek (kendi arkadaşını çağırarak) ayrı bir biçimde çekilişe katılabilir.
4. Yan hesap vb. ihlallerle etkinliği manipule etmek cezai işlemlerle sonuçlanır.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png

Total War: Three Kingdoms

Tarih milattan önce 190, Çin toprakları artık yeni bir imparator istiyor. Oyundaki 12 efsanevi savaş lordundan birini seç, kahramanları emrin altına al, düşmanlarına savaş alanını zindan et, teknolojik, politik ve ekonomik cephelerde ülkeni geliştir. Güçlü dostluklar kurarak düşmanlarınızın dahi saygısını mı kazanacaksınız? Yoksa çıkarlarınıza göre gerektiğinde dostunuzu sırtından bıçaklayıp herkese entrikanın ustası olduğunuzu mu göstereceksiniz? 

Oyun 23 Mayıs 2019'da çıktı.

stfestikon.png
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
76561198034761601.png
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılım şartları nedeniyle geri cekiliyorum
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
Katılmaktayım.
v5jjo8.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
katılıyorum
Ara
katiliyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.