2020 Kış Dead by Daylight Etkinliği
En son oynadığımız günlerin videoları. Ayrıca etkinliğe katılmak isteyenler için oyun 2 gün boyunca ücretsiz ve %60 indirimde.

https://store.steampowered.com/app/38121...?l=turkish

tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılımcılar uygunsa bugün 20:30'da odayı kurabilirim. İstek doğrultusunda yarın ve sonraki gün de oynanabilir.
WhaW8Am.gif
Ara
(27-01-2020, 08:59)PCOyun : Katılımcılar uygunsa bugün 20:30'da odayı kurabilirim. İstek doğrultusunda yarın ve sonraki gün de oynanabilir.

Bugün benim için uygun. Yarın ve çarşamba için henüz net bir şey söyleyemem. Muhtemelen bu akşam netleşir ve ona göre bu yorumu düzenlerim.
Ara
Bu hafta birçok farklı sebepten ötürü net bir saatte uygun olduğumu söyleyebilmem zor. O yüzden eğer müsait olursam katılacağım.
tTRiYax.png
Ara
Oda kuruldu.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün @reddga ve @Henri ile birkaç oyun oynadık. İlk oynadığımız oyunda reddga, son oynadığımız oyunda da Henri yoktu ama çok eğlenceli maçlar oldu benim açımdan. Sadece ilk oyunda kaçabilmeme rağmen zevk aldım. Genel olarak maçımıza gelen 4. oyuncular pek iyi olmadığından koordinasyon sağlayamadık. Görseller birazdan ilk iletide.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılımcılar uygunsa 20:30'da odayı kuracağım.
WhaW8Am.gif
Ara
(29-01-2020, 13:16)PCOyun : Katılımcılar uygunsa 20:30'da odayı kuracağım.

Bugün katılamayacağım.
Ara
Bu akşam 20:30'da odayı kuracağım.
WhaW8Am.gif
Ara
(02-02-2020, 01:57)PCOyun : Bu akşam 20:30'da odayı kuracağım.

Ben gelebilirim.
Ara
Son iki gündür hasta olduğumdan bugün katılamayacağım.
tTRiYax.png
Ara
O zaman bugün odayı kurmuyorum. Uygun olabileceğiniz zamanı konu üzerinden iletirseniz o zaman oynarız.
WhaW8Am.gif
Ara
Önümüzdeki hafta sonu (14-15 Şubat) devam edelim mi? @PCOyun @reddga
Ara
Ben uygunum. Size de uygunsa devam edebiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün 20:30'da odayı kuracağım.
WhaW8Am.gif
Ara
[+] 3 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün @reddga ve @Henri ile birkaç oyun oynadık. Karşımıza sadece face camp yapan bir wraith geldiği de oldu, heyecanlı ve zevkli maçlar geçirdiğimiz de oldu. Ben bir kere hatch bir kere de kapıyı açarak kaçtım. @reddga da son oyun kaçtı. Oynadığımız o kadar oyunun sonuncusunda görevi tamamlayabilmem de çok şans işi oldu. Görseller birazdan ilk iletide.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün 3 oyun oynadık, ilkinde kamplayan bir Wrath olduğundan fazla bir şey yapamadık ve sadece @PCOyun hatch ile kaçabildi.

İkinci ve bana göre en ilginç olan oyunda Killer Türk çıktı ve oyun sonunda konuşurken pek arkadaş canlısı olmadığını gördük...

Son oyunda ise 3 kişi birden kaçabildik. Bu oyunun sonunda sarı ranklara geçebildim. Güzel oyunlardı @Henri ve @PCOyun'a teşekkür ederim.

tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Ara
4 kişi olduğumuza göre bir sonraki oyun günü custom game denesek olur mu? Kendi aramızda daha zevkli oyunlar döndürebiliriz.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.