Nostalji Kuşağı 2020: Company of Heroes Etkinliği
nost5.png

Strategyturk Kış Festivali 2020 kapsamında çıkışının üzerinden 10 seneden fazla geçmiş, normalde forumda etkinliği yapılmayan strateji oyunlarından etkinlikler düzenleniyor.
Etkinliğe başvurmadan evvel tüm konuyu okumuş olmanız önerilir, etkinlik gününe kadar etkinliğin işleyişinde çeşitli değişiklikler yapılabilir.

Company of Heroes Etkinlik Sorumlusu: @SatanistKesenKedi ve @Dothor_
Nostalji Kuşağı: Company of Heroes
  1. Etkinliklerin düzenlenmesi oyuncu katılımına bağlıdır.
  2. Her etkinlik festival dahilinde sadece 1 oyun günü sürer.
  3. Her etkinlikte multiplayerın işleyişine dair bilgiler etkinlik sorumlusundan temin edilebilir (Hamachi/Gameranger kullanımı vb.)
  4. Oyunların eski oyunlar olması sebebiyle multiplayer kurulmasında sorunlar, çökmeler vb. sorunlar yaşanabilir.
  5. Bu sorunların çok yoğun/oyunu oynatmayacak derecede yaşanması durumunda etkinlikler iptal edilebilirler.
  6. Etkinlikler Strategyturk Twitch'te yayınlanabilir.
Etkinliğe dair başvurular ve iletiler bu konu altında yer alır.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum. Kötü bir oyuncuyum mümkünse beni kimseyle takım yapmayın.
[+] 1 üye Jokzilla nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
oyunu indirebilirsem gelicem
€20
Ara
Bugün saat 21:00'da Steam üzerinden oynayacağız. Etkinlik öncesi beni Steam'den eklerseniz toplanmamız daha kolay olur.

https://steamcommunity.com/id/reddga/
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruldu.
İsmi: Strategyturk Nostalji Etkinligi
Şifre: st
tTRiYax.png
Ara
İlk oyun bitti şimdi ikincisi kuruldu adı ve şifresi aynı.
tTRiYax.png
Ara
Üçüncüsü kuruldu. Gelmek isteyenler hâlâ gelebilir yer var.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum. Bir sonraki oyuna geleceğim.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dördüncü oda kuruldu.
tTRiYax.png
Ara
3 tane oyun attık, ilk ikisinde reddga yanına bot aldı sonuncusun da Henri gelince 2v2 oynayabildik. Ben eğlendim açıkçası ama hala CoH2 > CoH1

unknown.png
hby6qc.gif
[+] 3 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunu zamanında indirmeyip son dakika dahil olduğumdan sadece son oyuna gelebildim. CoH ile ne kadar alakasız olduğumu da görmüş oldum tekrardan. @Yasin Ahmet ile bir şeyler yapıp savunmaya çalıştık. Arada bir iki saldırı yapmayı da denedik (sağlam tokat yedik sonrasında) ama dümdüz etti karşı taraf bizi. 

Yıllar sonra CoH oynamak keyifliydi. Etkinlik sağolsun SP senaryosunu da tekrardan bitirme fırsatı doğdu. Senaryosu hep hoşuma gitmiştir. BoB ve Private Ryan havası olduğundan oynamayı severim. Muhtemelen oynadıktan sonra hem diziyi hem de filmi izleyeceğim. 

Etkinlik için katılan @reddga, @Yasin Ahmet ve @Ayro'ya teşekkür ederim. Seneye düzenlenirse yine katılmak isterim.
[+] 2 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün 4 oyun oynadık. Benim için en akılda kalıcı olan 3. oyunda King Tiger ile 7 puandan oyunu döndürmeye çalışmam oldu. Sonunda yine kaybettim ama orası bir hayli heyecanlıydı. Katılanlara teşekkürler.

tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.