2020 Kış Tropico 5 Etkinliği
1_Tropico-5.jpg

2020 Kış Tropico 5 Etkinliği

• Katılımcı sayısına göre 2 ya da 4 kişilik adalarda oynanacaktır.

• Çoklu oyuncu modunda kayıt seçeneği olmadığından oturumlar erken bitirme talebi olmadıkça oyun bitene kadar sürecektir.

• Steam üzerinden katılımcılar ile belirlenen saatlerde oynanacaktır.

• Etkinlik içi oynanan oyunlar ile ilgili görseller ve içeriklerin paylaşımı ve sohbeti bu konuda yapılacaktır.

Katılımcılar
@Henri
@altnkurt
@Ferreke

Etkinlikten Görseller ve Videolar

[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün sabaha doğru @altnkurt ile ilk oturumumuzu gerçekleştirdik. İki kişilik küçük bir adada oynadık. Uzun zamandır oynamadığımdan epey özlediğimi fark ettim. Ekonomik anlamda çok fazla git gel yaşadık ikimizde. Ben daha çok her türlü hammaddeyi üretip onları işlemeyi ve öyle satmayı tercih ettim. Nüfus olarak oyunun sonunda 600 küsür vatandaşım vardı. Evsizlik azdı ama çok fazla iş açığı söz konusuydu. Elimden geldiğince şehri planlamaya çalıştım ve boşluk bıraktım. Bir dahaki sefere daha net bir planlama yapmaya çalışacağım.

Oyun güzel giderken altnkurt'un şehrin factionlar ortalığı karıştırdı ve altn resmen kendi kendine annex attı. Sonrasında oyun otomatik olarak sonlandı.

Oyunda ne yazık ki kayıt opsiyonu yok (var ama çalışmıyor, denedik olmadı). Dolayısıyla oturumları oyunu bitirmeye yönelik ve oyuncuların uygunluğuna göre belirleyeceğiz. Eğer oyuncular talep ederse erken de bitirilebilir elbette. 

Bugünkü oyundan görselleri birazdan ilk mesaja ekleyeceğim.
Ara
katılıyorum
Ara
@altnkurt ve @Ferreke, bu hafta sonu, önümüzdeki hafta içi ve hafta sonu müsait olduğunuz günleri özelden yazar mısınız?
Ara
Cumartesi nöbetçiyim. Pazar gelip uyusam, o gün 5ten sonra falan sanırım.
Sic Parvis Magna
Ara
Çarşamba sabahı benim için uygun
Ara
(22-02-2020, 09:49)Ferreke : Çarşamba sabahı benim için uygun

Sabah saat kaç gibi başlayalım istersin?

Düzenleme: Yarınki etkinlik sabah 11'de başlayacaktır.
Ara
11 iyi gibi
[+] 1 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruldu.
Ara
Niye 5 ya tropico 6 degil
Ara
Bugünün ilk oturumu oyun çöktüğünden erken sonlandı. Görselleri ilk iletiye ekledim. Akşamüstü 2. oturumu gerçekleştireceğiz.

(26-02-2020, 11:12)SoulForged : Niye 5 ya tropico 6 degil

Hepimizde 5 olduğu için.
Ara
6 olanlar da vardır illaki ama ben multiyi pek sevemedim tropiconun direk savas odakli oynuyo insanlar
Ara
Oda kuruldu.
Ara
unknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png
Sic Parvis Magna
Ara
ihanetin fotoğrafları
Ara
Yeni mevsime geçtiğimiz için etkinlik sona erdi. Fazla oynayamasak da ben oldukça zevk aldığımı belirtmeliyim. @altnkurt ve @Ferreke katıldığınız için çok teşekkürler.
[+] 2 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.