2021 Kış Don't Starve Together Etkinliği
İşim vardı kusura bakmayın gelemedim bugün. Çok şey olmuş tek günde. Sonraki gün görüşmek üzere bakalım taşındığınıza göre Tavşan Yakalama Anonim Şirketimi farklı bir alana taşımak zorunda kalacağım sanırım.
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Perşembe günü oynayacağız, lütfen herkes gelmeyi unutmasın.

@kscub
@Aiakos
@Onur34
@altnkurt
@Ferreke
@hasaneo
@Ayro
@cemal
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu akşam 19:50'de seslide toplanmaya başlayacağız, 20:10'a kadar ise başlamış olacağız.

@kscub
@Aiakos
@Onur34
@altnkurt
@Ferreke
@Yasin Ahmet
@hasaneo
@Ayro
@cemal
Ara
Altın açık ara farmboy olarak tarihe geçti.
Ara
Biraz gecikebilirim
€20
Ara
25 dakika sonra Discord'da toplanmaya başlayacağız.

@kscub
@Aiakos
@Onur34
@altnkurt
@Ferreke
@hasaneo
@Ayro
@cemal
Ara
Ben biraz gecikebilirim
Ara
Screenshot_30.png

Gelmeyen arkadaşlar yüzünden dolapta yiyeceklerimiz çürüdü. Sizin hakkınızı kurtlara verdik. Üstüne de bizi yediler tatlı olarak.
Sic Parvis Magna
[+] 3 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinlik sona ermiştir.Katılan herkese teşekkürler.
€20
Ara
Sonlara doğru ne kadar sıkılsam da eğlenceli etkinlikti özellikle son oyunumuzun ilk günü. @altnkurt önünü görememesine rağmen tarlacılığına soluksuz devam etti ve evimize ekmek soktu, tebrik etmek gerek.
Ara
Bugün işim çıktığı için etkinliğe katılamadım kusura bakmayın. Acısıyla tatlısıyla güzel bir etkinlik olduğunu düşünüyorum darısı diğer etkinliklere
[+] 1 üye hasaneo nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.