2021 Kış Festivali: Yılbaşı Hediyeleşmesi
Kura çekildi, liste ilk mesajda.
@Ragnvaldr abi iyi günlerde oynaman dileği ile yeni yılın kutlu olsun.
Ara
@Duman hediye için çok teşekkür ederim. @Rzenma yeni oyunun hayırlı olsun.
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Teşekkürler @iberkay hediyemi aldım. @Attila the Hun'a hediyemi gönderdim. İkinizin ve tüm forumun şimdiden yeni yılın kutlu ve mutlu olsun.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 2 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@baywatch06'dan oyunumu aldım ve @Yukare'ye hediyemi attım. Herkese mutlu yıllar.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hediyen için teşekkür ederim @cemal. Yeni yılın kutlu olsun @baywatch06

Herkese mutlu yıllar.
[+] 2 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Rzenma hediye için teşekkür ediyorum.
Ara
@Ragnvaldr 'dan hediyemi aldım, kendisine teşekkür ediyorum. @Craetus 'a da hediyesini gönderdim. Hepinize mutlu yıllar dilerim.
Ara
@Yukare'den hediyemi aldım, teşekkür ediyorum. @Justicar'a da hediyesini gönderdim. Yeni yılınız mutlu olsun.
76561198034761601.png
Ara
@elefsar'a hediye için teşekkür ediyorum. @Aiakos'a da yeni oyunuyla iyi eğlenceler diliyorum. Hepinize mutlu yeni yıllar
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
[+] 2 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Defterdar Hediye için teşekkürler.@PCOyun a yeni oyunuyla iyi eğlenceler diliyorum.Yeni yılınız kutlu olsun
€20
[+] 1 üye Aiakos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Attila the Hun'dan hediyemi aldım, @Onur34'e hediye yolladım.
Ekran_Goruntusu_578.png
[+] 4 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Doraemon'dan hediyemi aldım, teşekkür ederim. @Selene'a hediyesini gönderdim. Hep birlikte nice yıllara.

Görsel
IbnE9P2.gif
Ara
Görsel

@altnkurt'a güzel hediyesi için teşekkür ediyorum. İndirimlerde 2 oyun aldım, alamadığım 3. oyundu. Herkese hediyeleri hayırlı olsun.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
image0.png

@Selene'tan hediyemi aldım @Duman'a hediyemi yolladım. Tanrı İmparator herkesin yeni yılını hayırlı kılsın.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Creatus'a teşekkür ediyorum hediyesi için.
Ara
Görsel

@Justicar'a hediyesi çok teşekkür ediyorum. @elefsar'a da hediyemi yolladım. Herkes için güzel bir yıl olması dileğiyle.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hediyemi aldım, @Onur34'e teşekkür ediyorum. @cemal'e de hediyesini yolladım. Mutlu yıllar.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
@Aiakos'a hediyesi için teşekkür ediyorum. @Ayro'ya da hediyesini yolladım. Herkese mutlu yıllar.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@iberkay'a hediyesini vermiştim. @PCOyun'dan da hediyemi aldım teşekkür ederim. Herkese mutlu seneler.

Hediyeyi alırken müsait değildim hediye ekranını kapattım hemen. O yüzden şöyle göstereyim:
unknown.png
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.