2021 Yaz Festivali: Total War: THREE KINGDOMS Çekilişi
threekingdoms.jpg

Strategyturk Yaz Festivali 2021 kapsamında düzenlenen ilk çekiliş Total War: THREE KINGDOMS
Çekilişe katılmak için konu üzerinden katıldığınızı belirtmeniz yeterlidir, çekilişlerin işleyişi için Forum Çekilişleri konusunu inceleyin.
Çekiliş başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra sonuçlanacak, kazanan bu konu üzerinden duyurulacaktır.

Total War: THREE KINGDOMS

Tarih milattan önce 190, Çin toprakları artık yeni bir imparator istiyor. Oyundaki 12 efsanevi savaş lordundan birini seç, kahramanları emrin altına al, düşmanlarına savaş alanını zindan et, teknolojik, politik ve ekonomik cephelerde ülkeni geliştir. Güçlü dostluklar kurarak düşmanlarınızın dahi saygısını mı kazanacaksınız? Yoksa çıkarlarınıza göre gerektiğinde dostunuzu sırtından bıçaklayıp herkese entrikanın ustası olduğunuzu mu göstereceksiniz?

Oyun 23 Mayıs 2019'da çıktı.

Strategyturk'u takip edin.

Katılıyorum.
giphy.gif
Ara
Katılıyorum.
€20
Ara
Katılıyorum.
Ara
katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
katılıyorum.
giphy.gif
Ara
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.